Olaines panorāma
Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi janvārī

Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi janvārī

Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi janvārī

Ieskaties, kādi pasākumi plānoti jaunā gada sākumā!

04.01. plkst. 17:00 podkāsta (raidierakstu) klubiņš "O-jaunietis" atsāks savu darbību! Olaines Jauniešu centrā ierakstīsim pirmo podkāsta ierakstu. Šoreiz par tēmu - atkarības. 
06.01. plkst. 17:00 jauniešu centrā spēlēsim dažādas improvizācijas aktivitātēs un ar lomu spēļu palīdzību runāsim par dažādām atkarībām, ar kurām jaunieši visbiežāk sastopas un kā no tām izvairīties.  
10.01. plkst. 17:00 pievienojies novusa vakaram! Tevi sagaida daudz novusa izaicinājumu un spēlētāju, ko izaicināt!
20.01. plkst. 17:00 pie Olaines Kultūras nama norisināsies Barikāžu atceres dienai veltīts pasākums. Visi kopā celsim barikādes, dzersim siltu tēju, ēdīsim sviestmaizes un piedalīsimies gan jauniešu centra, gan citu Olaines iestāžu sagatavotajās aktivitātēs.
27.01. plkst. 17:00 nāc uz jauniešu centru, lai klausītos Annas lekcijā par to, kā kļūt par zvaigzni! Noteikti uzzināsi daudz ko jaunu un interesantu par zvaigžņu veidošanās procesiem!
30.01. visas dienas garumā jauniešu centrā valdīs labbūtība. Domāsim par mūsu mentālo veselību, relaksēsimies un atgūsim spēkus pēc pirmā 2. semestra mēneša!

Nepalaid garām jaunāko informāciju par pasākumiem, sekojot līdzi jaunumiem jauniešu centra sociālajos tīklos (Instagram un Facebook) @olainesjauniesiem. 

Tiekamies pasākumos!