Olaines panorāma
Olaines novada konkurss “Jauniešu gada balva 2023”

Olaines novada konkurss “Jauniešu gada balva 2023”

Olaines novada konkurss “Jauniešu gada balva 2023”

Olaines novada konkurss “Jauniešu gada balva” ir klāt! No 1.novembra līdz 20.novembrim piesaki pieteikumus nominācijām, lai apzinātu 2023.gada aktīvākos un talantīgākos Olaines novada jauniešus.

Konkursam var tikt pieteikta jauniešu organizācija, kas darbojas Olaines novada administratīvajā teritorijā, vai jaunietis, kura dzīvesvieta deklarēta Olaines novada administratīvajā teritorijā, vai Olaines novadā esošas izglītības iestādes audzēknis vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kurš atbilst kādai no konkursa nominācijām. Kategorijā “Gada jauniešu balsts” pretendentiem nav vecuma ierobežojuma.

 

Konkursa nominācijas:

Gada brīvprātīgais

Gada jauniešu projekts

Gada jaunais sportists

Gada jaunais mākslinieks

Gada jauniešu balsts

Gada jauniešu organizācija

Gada jaunietis - uzņēmējs

Gada jaunietis

 

Nominācijā “Gada jaunietis - uzņēmējs” var pieteikt jauniešus, kuri ir veikuši saimniecisko darbību, t.sk. skolēnu mācību uzņēmumos vai kā pašnodarbinātas vai fiziskas personas.

 

Nomināciju “Gada brīvprātīgais”, “Gada jauniešu projekts”, “Gada jaunais sportists”, “Gada jaunais mākslinieks”, “Gada jauniešu balsts” un “Gada jaunietis - uzņēmējs”  uzvarētājiem pasniedz Atzinības rakstu, piemiņas balvu un dāvanu karti EUR 70 vērtībā, nomināciju “Gada jaunietis” uzvarētājam pasniedz Atzinības rakstu, piemiņas balvu un dāvanu karti EUR 100 vērtībā, bet nominācijas “Gada jauniešu organizācija” uzvarētāju organizācijai pasniedz Atzinības rakstu, piemiņas balvu un dāvanu karti EUR 150 vērtībā.

 

Piesaki nominantu, iesniedzot pieteikumu no 01.11.2023. līdz 20.11.2023. klātienē Olaines novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Zemgales ielā 33, Olainē, Olaines novadā, LV-2114, vai sūtot uz e-pastu pasts@olaine.lv.

 

Konkursa nolikums

Pieteikuma veidlapa

 

Konkursa noslēguma pasākums plānots Olaines Kultūras namā 2023.gada 14.decembrī

Konkursu organizē Olaines novada pašvaldība