Olaines panorāma
Norisinājies pasākums “Kafija ar politiķiem”

Norisinājies pasākums “Kafija ar politiķiem”

Norisinājies pasākums “Kafija ar politiķiem”

Olaines Jauniešu centrā “Popkorns” šī gada 16.novembrī norisinājies pasākums “Kafija ar politiķiem”, kas ir līdzdalības metode, kur vienkopus tikās Olaines novada domes deputāti, izpildvaras pārstāvji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un jaunieši, lai pārrunātu jauniešiem svarīgus un aktuālus jautājumus.

Pasākuma galvenā tēma bija mobilā jaunatnes darba attīstība Olaines novadā. 2023.gadā Olaines novada pašvaldība īstenojusi projektu par mobilu jaunatnes darbu “Jaunatnes darbs jaudīgam novadam”, kura ietvaros notika regulāras ikmēneša mobilā jaunatnes darba aktivitātes (radošās darbnīcas, ugunskura vakari, sporta spēles, pastaigu vakari, sarunas, konsultācijas u.c. komunikācijas veidi) kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem Olaines pilsētā un Olaines novada ciemos – Jaunolainē, Medemciemā, Gaismās un Jāņupē.

Jaunieši kopā ar politiķiem kopīgās sarunās izdiskutēja iespējamos attīstības scenārijus un nonāca pie svarīgākā secinājuma, ka iesāktais darbs ir noteikti jāturpina un ideālajā variantā tas būtu jauns darbinieks Olaines jauniešu centrā “Popkorns” – mobilais jaunatnes darbinieks, kurš turpmāk rūpēsies par novada jauniešu aktīvu iesaisti ciemu un novada dzīvē.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem un novēlam, lai darbs ar jaunatni Olaines novadā plaukst un zeļ!