Olaines panorāma
Olaines Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi oktobrī

Olaines Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi oktobrī

Olaines Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi oktobrī

Ieskaties, kādi pasākumi Tevi sagaida spocīgākajā gada mēnesī!
 

12.10. plkst. 17:00 būs podkāsta (raidieraksta) klubiņa pirmā tikšanās reize. Iepažisimies ar podkāsta veidošanas aizkulisēm un radīsim ideju savam podkāstam.  
14.10. plkst. 16:00 jauniešu centrā noslēgsim šī gada mobilā darba ar jaunatni sezonu, atminoties pa gadu paveikto un pasakoties lieliskajiem mobilā darba ar jaunatni brīvprātīgajiem! Pievienojies! Tiks arī nodrošināts pašvaldības transports no novada ciemiem uz pasākumu un pēc tam atpakaļ. Pieteikties transportam var līdz 12. oktobrim, aizpildot pieteikšanās anketu ej.uz/MJDnoslegums. 
21.10.  plkst. 15:00 jauniešu centrā rosīsies radošais gars - tiks veidotasdažādas Helovīna dekorācijas, kas piešķirs jauniešu centram spocīgākajam mēnesim atbilstošu noskaņu. Sāksim gatavoties Helovīna ballītei. 
25.10. plkst. 16:00 sāksies galda spēles "Saboteur" vakars, kur labie rūķīši cīnīsies par zeltu pret sabotieriem! Kurā komandā vēlies būt Tu?
26.10. plkst. 17:00 norisināsies jau otrā podkāsta klubiņa tikšanās, kurā jau sāksim ierakstīt pirmo jauniešu centra podkāsta ierakstu.
28.10. plkst. 16:00 Anša Gabrāna vadībā mācīsimies pagatavot vairākus gardus un bezalkoholiskus kokteiļus - mokteiļus - un atminēsimies siltās vasaras dienas!
31.10. plkst. 17:00 laicīgi sāksim svinēt Helovīnus lieliskā kompānijā, baudot jauniešu domes sagatavotās aktivitātes!

Janvārī tika uzsākta projekta "Jaunatnes darbs jaudīgam novadam!”, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, īstenošana, pateicoties kuram Olainē un Olaines novadā turpināsies mobilais darbs ar jaunatni.

Mobilajā jaunatnes darbā oktobrī Olaines pilsētā jaunatnes darbinieces Krista un Ketija kopā ar kādu no brīvprātīgajiem dosies 2. un 9. oktobrī no plkst. 17:00. Savukārt pēdējos mobilā darba ar jaunatni izbraukumos uz ciemiem meitenes ar brīvprātīgajiem dosies:

  • 12. oktobrī - Jāņupi;
  • 13. oktobrī - Medemciemu.

Un 14. oktobrī sezona tiks noslēgta ar sezonas noslēguma pasākumu OJC "Popkorns" telpās.

Nepalaid garām jaunāko informāciju par pasākumiem un mobilo jaunatnes darbu, sekojot līdzi jaunumiem jauniešu centra sociālajos tīklos (Instagram un Facebook) @olainesjauniesiem. 

Tiekamies pasākumos!