Olaines panorāma
Olaines veselības centram jauns īpašnieks

Olaines veselības centram jauns īpašnieks

Šī gada 21. jūnijā Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā AS “Olainfarm” reģistrēta kā vienīgā īpašniece uzņēmumam SIA "Olaines veselības centrs".  

Olaines novada domes priekšsēdētājs A.Bergs pauž pārliecību, ka: “Uzņēmuma jaunais īpašnieks veicot investīcijas šajā uzņēmumā attīstīs veselības aprūpi novadā un nodrošinās novada iedzīvotājiem lielāku medicīnisko pakalpojumu klāstu un kvalitāti.”

Pēc īpašnieku maiņas par SIA “Olaines veselības centrs” valdes priekšsēdētāju iecelta AS “Olainfarm” biznesa attīstības direktore Viktorija Zefīrova-Tačinska,

“Plānojam paplašināt “Olaines veselības centra” pakalpojumu klāstu ar kardioloģijas, sonogrāfijas un rehabilitācijas pakalpojumiem, kā arī atjaunot aprīkojumu un piesaistīt jaunus speciālistus. Attīstības plānos ir arī Dienas stacionāra un mūsdienīga atveseļošanas centra izveide. Stiprinot sadarbību ar vietējo pašvaldību un tās pakļautībā esošām iestādēm, iesaistīsimies veselīga dzīvesveida popularizēšanas pasākumos.”

SIA “Olaines veselības centrs” strādā 44 darbinieki. SIA “Olaines veselības centrs” nodrošina veselības aprūpes ambulatorus pakalpojumus, kā arī veic  dažādus izmeklējumus. Tiek nodrošināti arī Dienas stacionāra un laboratorijas pakalpojumi. Uzņēmuma  apgrozījums 2016. gadā bija 492 656 eiro, bet peļņa - 4016 eiro.

AS “Olainfarm” koncerns sastāv no mātes uzņēmuma AS „Olainfarm”, farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA „Latvijas aptieka”, ekokosmētikas ražotāja SIA “Kiwi Cosmetics”, elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA “Tonus Elast’”, ārstniecības iestādes SIA “Klīnika Diamed” un Baltkrievijas zāļu tēju un ārstniecības augu pulveru ražotāja  SIA “NPK Biotest”. AS „Olainfarm” pieder arī 96,69% kapitāla daļas lielākajā Latvijas uztura bagātinātāju ražotājā SIA „Silvanols”.


AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.