Olaines panorāma
AS Drogas aicina klientus būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem

AS Drogas aicina klientus būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem

AS Drogas aicina klientus būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, AS Drogas aicina pircējus ievērot drošības pasākumus, tādējādi sargājot gan sevi, gan veikalu personālu, gan sabiedrību kopumā. Tāpat iedzīvotājiem ieteicams veikalu apmeklējumus veikt plānoti, izvēloties tam stundas, kad veikalos ir mazāk cilvēku.

Šonedēļ Drogas veikalos ieviesta virkne drošības pasākumu, kas attiecas gan uz veikalu apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Pircējus aicinām:

 

  • Neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu, ja pēdējo 14 dienu laikā esat atgriezies no ārvalstu ceļojumiem vai esat bijis tiešā kontaktā ar Covid-19 slimnieku;
  • Iepērkoties ievērot 2 m distanci;
  • Bez vajadzības neaptaustīt produktus, ņemt rokā tikai to, ko plānojat iegādāties;
  • Censties apmeklēt veikalus stundās, kad iepērkas mazāk cilvēku;
  • Iespēju robežās apmaksai izmantot maksājumu kartes;
  • Regulāri un pareizi mazgāt rokas – ar 8 pareizas roku mazgāšanas soļiem aicinām iepazīties Drogas sociālās atbildības projekta “Mazgā rokas pareizi!” mājaslapā www.mazgarokas.lv

Klientu drošībai visos Drogas veikalos ir izvietoti dezinfekcijas līdzekļi, lai uz vietas veikalā ikvienam būtu iespēja parūpēties par savu roku higiēnu. Drošības nolūkos no Drogas veikalu kosmētikas plauktiem ir izņemti visi testeri.

Ar dezinfekcijas līdzekļiem vairākas reizes dienā tiek apstrādāti Drogas veikalu iepirkumu groziņi, kases virsmas, termināļi un naudas trauki. Darbinieki strādā aizsargcimdos, regulāri dezinficē rokas, un viņiem ir nodrošināti imunitāti stiprinoši produkti – medus, ingvers, citroni un tējas.

“Jau tagad novērojam, ka pircēji mūsu veikalos arvien biežāk norēķinus veic ar maksājumu kartēm. Vairums klientu ir saprotoši un atbildīgi, ievērojot drošības pasākumus, par ko esam viņiem ļoti pateicīgi, jo šajā situācijā katra cilvēka individuālajai atbildībai ir ārkārtīgi liela nozīme. Aicinām iedzīvotājus saglabāt mieru, rūpīgi plānot savus pirkumus ilgāku laiku uz priekšu, kā arī izmantot iespēju iepirkties e-veikalā drogas.lv,” uzsver AS Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova.