Olaines panorāma
Atklāta mobilā darba ar jauniešiem otrā sezona

Atklāta mobilā darba ar jauniešiem otrā sezona

Atklāta mobilā darba ar jauniešiem otrā sezona

28.janvārī Olaines Jauniešu centrā “Popkorns” norisinājās otrās mobilā jaunatnes darba sezonas atklāšanas pasākums.

Pasākuma laikā jaunatnes darbinieces Ketija un Krista, kā arī brīvprātīgie, iepazīstināja jauniešus ar to, kas īsti ir mobilais jaunatnes darbs un pastāstīja par paveikto 2022.gada sezonā. Kā stāsta jaunatnes darbinieces, tad viņām ir gandarījums redzēt, ka caur mobilo darbu ar jaunatni iepazītie jaunieši šobrīd aktīvi darbojās kā brīvprātīgie, iesaistās jauniešu centra “Popkorns” pasākumos un draudzējas ar citiem jauniešiem.

 

 

Šī gada sezona tika atklāta ar pašu jauniešu īstenotu koncertu – ar čella spēli uzstājās Marika un Anna, Agrita spēlēja kokli, bet Jānis rādīja savu talantu, spēlējot ukuleli. Liels paldies arī brīvprātīgajam Gļebam, kas bija pasākuma skaņas operators.

Pasākumā piedalījās jaunieši gan no Olaines novada ciemiem, gan no Olaines pilsētas.

 

 

Šī gada mobilā jaunatnes darba sezona solās būt vēl iespaidīgāka un aktivitātes pilsētā un ciemos notiks biežāk, jo mobilais jaunatnes darbs šogad tiek īstenots kā projekts ar nosaukumu “Jaunatnes darbs jaudīgam novadam” un par to jāpateicas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai un Izglītības un zinātnes ministrijai.

Seko līdzi jaunumiem un iesaisties organizētajos pasākumos.

 

Projekts “Jaunatnes darbs jaudīgam novadam” tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros.