Olaines panorāma
Biedrība "Citāds ES" aicina 21.augustā no plkst. 10.00-16.00 ikvienu iepazīties ar biedrības jaunajām telpām

Biedrība "Citāds ES" aicina 21.augustā no plkst. 10.00-16.00 ikvienu iepazīties ar biedrības jaunajām telpām

21.augustā Zeiferta ielā 2 k2, Olainē no plkst. 10.00-16.00 pasākuma "Kopā būt!" ietvaros svinīgi tiks atklātas jaunās biedrības "Citāds Es" telpas un iekārtojums, kas ļaus visiem, Olaines novada iedzīvotājiem un ne tikai, tikties, kopā darboties un svinēt svētkus harmoniskā, pieejamā, pieņemamā un atbilstošā vidē. Vidē, kas rosina vēlmi atgriezties, socializēties un saliedēties. Justies ērti gan emocionāli, gan fiziski.
 
Pasākuma programma:
*Dosimies uz biedrības "Citāds Es" jaunajām mājām, kuru vizuālais tēls tapis ar Olaines novada pašvaldības finansiālu atbalstu (Olaines novada NVO apvienības pārraudzību) un biedrības "Citāds Es" stipro ģimeņu fizisku darbu. Iekārtojums radīts pateicoties projektam "Kopā būt!" (Projekta pieteikums Nr. 21-04-AL04-A019.2201-000001*).
*Vārīsim ziepes (gatavās ziepes varēs saņemt personīgi - atstājot norādes pie savām ziepēm).
*Ļausimies spēlēm un rotaļām kopā ar bērniem un īpašo viesi Pepiju Garzeķi. Spēles nodrošina sociālais uzņēmums "Atbalsta centrs "Citāds Es"" SIA un biedrība "Citāds Es" (Projekts "Kopā būt!).

Lūgums, aizpildīt anketu par visiem ģimenes locekļiem, kuri apmeklēs pasākumu, piedalīsies radošajā darbnīcā un ļausies spēlēm un rotaļām.
 
 
 
NB! Pasākums notiks ievērojot visus valstī noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumus.
Pasākumu apmeklējot jāuzrāda sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, vai sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju, kā arī personas, kurām ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts un tas ir negatīvs, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem.
Personām, kuras nav vakcinētas, iekštelpās jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī jāievēro 2m distance.
 
Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības "Citāds Es" sociālajos tīklos un mājas lapā.
 
Projekts „Kopā būt!” īstenots ar mērķi nodrošināt piemērotu vidi un materiālo bāzi biedrības vajadzībām.
*Projekta pieteikums Nr. 21-04-AL04-A019.2201-000001 "Kopā būt!" sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 11. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu un Olaines novada pašvaldības līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.
pasākuma afiša