Olaines panorāma
Īsumā par svarīgo šonedēļ 17.03.2023.

Īsumā par svarīgo šonedēļ 17.03.2023.

 

  • 12.maijā visi četri deju kolektīvi no Olaines Kultūras centra  pēc repertuāra pārbaudes skates kļūst par XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII deju svētku dalībniekiem dalībniekiem! Rezultāti: jauniešu deju ansamblim “Kalējs” un bērnu deju kolektīva “Oļi” jauniešu grupai – augstākā pakāpe, savukārt vidējās paaudzes deju kolektīvam “Janita” un deju kopai “Viducis” – pirmā pakāpe.  Apsveicam!
  • 13. martā notika Olaines novada izglītības attīstības stratēģijas 2023.–2028. gadam sabiedriskā apspriešana. Paldies iedzīvotājiem par atsaucību un ieteikumiem!
  • Noslēdzies iepirkums par daļas no aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu dienas aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centrā “Kastanis” Olainē, Zeiferta ielā 6b, tostarp par mēbeļu, sadzīves un biroja tehnikas, keramikas nodarbību un fizioterapijas aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu. Mēbeles daļēji izgatavos un piegādās SIA “FL birojs”, sadzīves tehniku uzstādīs SIA “Akina”, visu nepieciešamo keramikas nodarbībām nodrošinās SIA “Keramserviss”, bet atsevišķas fizioterapijai nepieciešamās iekārtas – SIA “Baltmedika”.
  • 15. martā 18 pedagogi no Olaines izglītības iestādēm apmeklēja jau ceturto “Metodisko ideju biržu” Salaspilī. Dalību pasākumam pieteica un ar idejām dalījās arī seši Olaines pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” pedagogi. Paldies!
  • “Ēnu diena 2023” visā Latvijā norisināsies 5. aprīlī. Olaines novadā būs iespējams “ēnot” dažādu profesiju pārstāvjus gan uzņēmumos, gan Olaines novada pašvaldībā un tās iestādēs. Pieteikšanās jau sākusies: https://enudiena.lv/vakances?profession&organization...
  • Jaunolainē notiks ģimenes ārstu maiņa – Skaidrītes Kukurānes ģimenes ārsta praksi no 1. aprīļa tajās pašās telpās pārņems ģimenes ārste Gunta Balode.
  • Notāre Agita Macijevska, kuras prakse atrodas Zeiferta ielā 22, Olainē, pārtrauc savu praksi šī gada 17. martā.
  • Olaines Vēstures un mākslas muzejs saņem pateicību no “Latvijas Lauku foruma” par aktīvu iesaisti vietējās teritorijas attīstības veicināšanā, īstenojot projektu “Pirmā pasaules kara vēstures izziņas maršruta pilnveide”, kuru konkursam “Dižprojekts 2022” izvirzīja biedrība “Pierīgas partnerība”.