Olaines panorāma
Jaunolaines iedzīvotājus aicina piedalīties sarunu projektā "Piedzīvot Jaunolaini"

Jaunolaines iedzīvotājus aicina piedalīties sarunu projektā "Piedzīvot Jaunolaini"

Biedrība "Jaunolaines attīstībai" vēlas izzināt un izcelt īpašo Jaunolainē, tāpēc aicina Jaunolaines iedzīvotājus piedalīties vēl nebijušā un interesantā sarunu projektā "Piedzīvot Jaunolaini".

Projekta ietvaros sarunāsimies, intervēsim viens otru par to, kāda ir dzīve Jaunolainē, ko esam šeit piedzīvojuši, kādas blēņas darījuši, un ko labu izveidojuši. Varbūt, tieši tavs opītis zina kādu vietējo leģendu, vai mamma bijusi pirmā, kas dabūjusi dzīvokli kādā no Meža vai Baznīcas ielas namiem.

Uzdevumi Jaunolaines iedzīvotājiem:
• uzdrīksties un aicini uz aizraujošu un iepazīstošu sarunu draugus, kaimiņus un radiniekus no Jaunolaines,
• sarunām iedvesmu smelies jautājumu krātuvē (ej.uz/piedzivotjaunolaini), droši laujies sarunai un izzini vairāk,
• sarunas ieraksti audio vai video formātā, latviešu vai krievu valodā (ja nepieciešams, palūdz mūsu palīdzību Zoom bezlimita tikšanās izveidē),
• sūti saiti uz ierakstu (failiem.lv vai wetransfer.com) līdz 20.aprīlim uz e-pastu jaunolainesattistibai@inbox.lv, pievienojot intervējamās personas vārdu un telefona numuru.

Vasarā no iesūtītajiem stāstiem tiks veidota Jaunolaines iepazīšanas pastaigu izrāde un rudenī taps stāstu krājums, ko plānots nodot lasītājiem uz Valsts svētkiem.
Nosūtot audio vai video failu, Tu apliecini, ka piekrīti stāsta publiskošanai.

#EsEsmuNoJaunolaines
#PiedzīvotJaunolaini
#NVOfonds2021

Organizators: Biedrība “Jaunolaines attīstībai”
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.