Olaines panorāma
Laiks mīlestības un svētku pildītam mēnesim!

Laiks mīlestības un svētku pildītam mēnesim!

Laiks mīlestības un svētku pildītam mēnesim!

Lai arī īsākais mēnesis, februāris solās būt viens no rosīgākajiem. Ieskaties, kas jauniešus sagaida šomēnes!

01.02. plkst. 18:00 februāri iesāksim ar relaksējošu, bet tai pašā laikā spraigu un prātu nodarbinošu, pužļu dienai veltītu pasākumu OJC "Popkorns" diskordā (ej.uz/OJCdiscord). Kopīgi risināsim prāta mežģus un tiešsaistē kopīgi liksim puzles.


08.02. plkst. 16:00 Tevi sagaida iespēja piedalīties ļoti vērtīgā un iedvesmojošā ideju ģenerēšanas meistarklasē tiešsaistē. Meistarklasi vadīs neformālās izglītības treneris, viens no galvenajiem biedrības "Radi Vidi Pats" radošajiem motoriem un ideju īstenotājiem Staņislavs Babins. Pēc tikšanās būs pieejams atbalsts, ja vēlēsies savu ideju arī realizēt un iesniegt to Olaines novada jauniešu projektu konkursā, lai saņemtu finansējumu līdz 600 eur. Vietu skaits ierobežots, tādēļ pasteidzies pieteikties līdz 7. februārim: ej.uz/idejas-08-02.


Trīs dienas pēc kārtas, 09.02., 10.02. un 11.02., plkst. 17:00 Instagram live @olainesjauniesiem norisināsies karjeras izglītības pasākumi "Randiņš ar studentu". Katrā no šīm pēcpusdienām Tev būs iespēja uzzināt vairāk par kādu no studiju virzieniem - dabaszinātnēm, IT un jurisprudenci - dažādās augstskolās.


14.02., Valentīndienā, plkst. 17:00 Instagram live notiks superīgo saldumu gatavotājas no "Sapņo gardi" vadīta meistarklase Valentīndienas tematikā. Pievienojies un kopā ar mums sagatavo našķi saviem mīļajiem līdzcilvēkiem!


17.02. visas dienas garumā OJC "Popkorns" Instagram stāstos (@olainesjauniesiem) būs atrodama Olaines dzimšanas dienai veltīta viktorīna. Pārbaudi savas zināšanas par Olaini!


Savukārt, 19.02. visas dienas garumā svinēsim mūsu iemīļotā jauniešu centra "Popkorns" 6.dzimšanas dienu, piedaloties Instagram stāstu viktorīnā, fotografējoties pie Popkorna skvērā topošās fotosienas, kā arī vakarā pulcējoties superīgā tiešsaistes ballītē, ko organizē Jauniešu dome. 

Papildus šiem lieliskajiem pasākumiem jaunatnes darbiniece Krista kopā ar Elīnu, brīvprātīgo, dosies mobilajā jaunatnes darbā jeb katru otro nedēļu (februāra mēnesī tas būs 12. un 26. februārī) no plkst. 13.00 līdz 15.00 dosies pie jums, jauniešiem, Olaines ieliņās un vietiņās. Varbūt saskriesimies!

Tiekamies!