Olaines panorāma
Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 27. jūnijā

Lielgabarīta atkritumus Stūnīšos un Jaunolainē varēs nodot 27. jūnijā

Sestdien, 27.jūnijā, Jaunolainē un Stūnīšos iedzīvotāji varēs izmest lielgabarīta atkritumus. Stūnīšos būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Gaismas ielas 6 sadzīves atkritumu laukuma laikā no plkst. 15:00 līdz 16:30, savukārt Jaunolainē būs iespējams nodot lielgabarīta atkritumus pie Meža un Pionieru ielas sadzīves atkritumu laukumiem.

 Lielgabarīta atkritumu nodošanas laiki Jaunolainē:

Laukumā Meža ielā (pie Sporta nama) plkst. 9:00-12:00
Pionieru ielā plkst. 13:00- 15:00

Atgādinām, ka Jaunolainē šāda iespēja tiek piedāvāta divas reizes mēnesī - katra mēneša 2. un 4. sestdienā, savukārt Stūnīšos - katra mēneša 4.sestdienā.

Jāņem vērā, ka speciālajos konteineros atļauts izmest mēbeles, matračus, lielākus sadzīves priekšmetus,

taču aizliegts – riepas, sadzīves tehniku, svinu saturošus priekšmetus (akumulatori, baterijas), medikamentus, celtniecības un ražošanas atkritumus.

Plānotā kārtība paredz, ka lielgabarīta atkritumi uz konteineri jānogādā iepriekš norādītā grafika konkrētos laikos, bet ir aizliegts to atstāt iepriekš pie sadzīves atkritumu laukumiem.

!!! Atgādinām, ka nolietotās elektropreces un citus bīstamos sadzīves atkritumus iedzīvotāji var nodot AS “BAO” bezmaksas atkritumu nodošanas punktā Celtnieku ielā 3A, Olainē.