Olaines panorāma
Noslēdzies balsojums par iedzīvotāju iesniegtajiem projektiem Olaines novada līdzdalības budžeta projektu konkursa ietvaros

Noslēdzies balsojums par iedzīvotāju iesniegtajiem projektiem Olaines novada līdzdalības budžeta projektu konkursa ietvaros

Balsošanai izvirzīto projektu gala rezultāti

 


Pludmale DKS “Ezītis”

Projekta mērķis ir labiekārtot pludmali Misas upes krastā, ierīkojot ielu vingrošanas laukumu, soliņus, atkritumu urnas un ģērbtuves, tādējādi uzlabojot un sakārtojot tās infrastruktūru atbilstoši mūsdienu prasībām.

Izmaksas: 25000 eiro

Vieta: DKS "Ezītis", Olaines novads

Iesniedzējs: Aleksandrs Čmiļs

Balsu skaits PAR: 172 balsis


 

Jaunolaines fitnesa laukums

Projekta mērķis ir izveidot modernu, daudzfunkcionālu āra fitnesa laukumu, kas būtu piemērots dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības iedzīvotājiem, tādējādi veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu ciemā.

Izmaksas: 24 998,32 eiro

Vieta: Jaunolaines stadions, Meža iela 2, Jaunolaine

Iesniedzējs: biedrība "Jaunolaines attīstībai"

Balsu skaits PAR: 146 balsis


 

Pastaigu parks DKS “Ieviņa-99”

Projekta mērķis ir bērzu birzē ierīkot vairākus soliņus, velosipēdu novietni, kā arī izbūvēt asfaltētus celiņus, kas būtu piemēroti drošām pastaigām arī ģimenēm ar bērnu ratiem, veidojot šo vietu pēc Olaines pilsētas Mežaparka parauga. Iespēju robežās tiktu veikti arī citi parka labiekārtošanas pasākumi. Parks veicinātu vienu no veselīga dzīvesveida pamatprincipiem – pastaigas svaigā gaisā. Tiktu veicināta socializēšanās vietējiem iedzīvotājiem.

Izmaksas: 25000 eiro

Vieta: DKS "Ieviņa-99", Medemciems, centrālā krustojuma bērzu birze

Iesniedzējs: DKS "Ieviņa-99"

Balsu skaits PAR: 133 balsis


 

Dzeramā ūdens brīvkrānu uzstādīšana

Projekta mērķis ir ūdens brīvkrānu uzstādīšana Olaines pilsētā, lai nodrošinātu brīvu dzeramā ūdens pieejamību gan pilsētas iedzīvotājiem, gan tās viesiem. Tas būtu nozīmīgs ieguldījums pilsētas infrastruktūras attīstībā, vienlaicīgi veicinot videi un cilvēkiem draudzīgu un ilgtspējīgu attīstību Olaines pilsētā un novadā.

Izmaksas: 18000 eiro

Vieta: Olaine: 1) krustojums Dalbes iela-ceļš uz notekūdeņu attīrīšanas iekārtām; 2) Mežaparks (netālu no āra trenažieriem)

Iesniedzējs: Natālija Petunova, Dainis Voitenko

Balsu skaits PAR: 69 balsis


 

 

Vides labiekārtošana KS “Rīts”

Projekta mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos vides labiekārtošanā un aktivitātēs svaigā gaisā, uzstādot KS “Rīts” teritorijā elektriskās gaismas dekorācijas apgaismes stabiem, betona puķu podus, svētku rotājumus Ziemassvētku eglītei, LED virteni apkārt bērnu rotaļu laukumam, kā arī papildu trenažierus jau esošajā bērnu rotaļu laukumā.

Izmaksas: 24841,14 eiro

Vieta: KS "Rīts"

Iesniedzējs: Sanita Musina

Balsu skaits PAR: 63 balsis


 

Bērnu rotaļu laukums Grēnēs

Projekta mērķis ir labiekārtot Grēnēs jau esošo bērnu rotaļu un sporta laukumu. Ņemot vērā esošo atrašanās vietu, projekta ietvaros plānots noasfaltēt grants ceļa posmu gar laukumu un iestādīt tūju dzīvžogu un egli, kā arī uzstādīt pieaugušo āra trenažierus. Šis laukums būtu pieejams gan Grēņu iedzīvotājiem, gan ciemata viesiem, tā būtu brīvā laika saturīgas pavadīšanas iespēja, kas uzlabotu gan fizisko, gan mentālo veselību.

Izmaksas: 25000 eiro

Vieta: Īrisu iela 2, Grēnes, Olaines novads

Iesniedzējs: Ingrīda Igaune

Balsu skaits PAR: 57 balsis


 

Sakuru iela

Projekta mērķis ir Olaines pilsētā iestādīt sakuras, izbūvēt gājēju taciņas, kā arī uzstādīt vairākus soliņus un virziena rādītāju ar norādēm par attālumiem līdz Olaines novada sadraudzības pilsētām. Sakuru augšanai vispiemērotākās ir saulainas vietas, tāpēc izvēlēta viena no centrālajām Olaines pilsētas ielām – Zeiferta iela, sākot ar apli dzelzceļa stacijas tuvumā. Sakuras tiks rūpīgi koptas, lai ik pavasari tās ar savu krāšņumu priecētu gan Olaines pilsētas iedzīvotājus, gan pilsētas viesus.

Izmaksas: 25000 eiro

Vieta: Zeiferta iela, Olaine

Iesniedzējs: Kirils Surovovs

Balsu skaits PAR: 16 balsis


 

Balsošana ir noslēgusies. Balsojuma rezultātus apkopos konkursa vērtēšanas komisija un iesniegs apstiprināšanai domes sēdē.