Olaines panorāma
OJC "Popkorns" pasākumi augustā

OJC "Popkorns" pasākumi augustā

OJC "Popkorns" pasākumi augustā

Augustā ikvienu jaunieti priecēs ievērojami lielāks pasākumu daudzums! Šomēnes būs ne vien jauniešiem jau pazīstami pasākumi, bet arī jaunas iniciatīvas.

03.08. plkst. 17:00 mēnesis tiks atklāts ar draudzības rokassprādžu meistarklasi "POP-UP" jauniešu centra ietvaros. 
06.08. no plkst. 13:00 līdz 16:00 Popkorna skvērā jauniešiem būs iespēja piedalīties Eiropas Jaunatnes dialoga Rīgas reģiona vēstnieka Normunda Buntovska organizētajā jauniešu konsultāciju koncertā "Iniciatīva", kurā jaunieši varēs paust savu viedokli sarunās par sabiedrībā aktuālām tēmām un klimata pārmaiņām, kā arī baudīt "X faktora" zvaigznes Viktora Buntovska koncertu.
19.08. plkst. 17:00 "POP-UP" jauniešu centra ietvaros Popkorna skvērā norisināsies karaoke vakars, kurā jaunieši solo vai kopā ar kādu varēs izdziedāt savas sirdsmīļās dziesmas uz skvēra skatuves.
24.08. plkst. 17:00 jauniešu centrs aicina ikvienu jaunieti nākt uz augusta noslēdzošo "POP-UP" jauniešu centra pasākumu - erudīcijas spēli, kurā varēs pārbaudīt savu veiksmi, intuīciju un prātu!
27.08., kā katru gadu, augusta pēdējā sestdienā atzīmēsim Olaines novada Jauniešu dienu, kurā gaidāmi daudzi jo daudzi pārsteigumi! Atvadīsimies no vasaras skaisti!

"POP-UP" jauniešu centrs augustā darbosies 3., 19. un 24. augustā Popkorna skvērā laikā no plkst. 16:00 līdz 19:00. Kā līdz šim, tajā būs iespējams labi pavadīt laiku, atpūsties, spēlēt spēles, klausīties mūziku, kā arī piedalīties pasākumos, kas tika minēti iepriekš.

Augustā mobilajā jaunatnes darbā jaunatnes darbinieces Krista un Ketija kopā ar kādu no brīvprātīgajām jaunietēm dosies 3., 19. un 24. augustā (tieši pirms "POP-UP" jauniešu centra). Uz Olaines ieliņām un vietiņām meitenes dosies laikā no plkst. 14:00 līdz 16:00.

Papildus visam iepriekš minētajam šomēnes gaidāms arī kāds jaunums - mobilā jaunatnes darba aktivitātes notiks ne tikai Olainē, bet arī Olaines novadā. Krista ar Ketiju, jaunatnes darbinieces, 9. augustā dosies uz Jaunolaini, 10. augustā - uz Medemciemu, 16. augustā - uz Gaismām un 23. augustā - uz Jāņupi vadīt dažādas stafetes un citas jautras aktivitātes laikā no plkst. 16:00 līdz 19:00.

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākumi un mobilais jaunatnes darbs var tikt atcelts. Lai nepalaistu garām jaunāko informāciju, seko līdzi jaunumiem jauniešu centra sociālajiem tīkliem (Instagram un Facebook) @olainesjauniesiem.

Tiekamies pasākumos!