Olaines panorāma
"OJC "Popkorns" pasākumi jūlijā

"OJC "Popkorns" pasākumi jūlijā

"OJC "Popkorns" pasākumi jūlijā

Arī šomēnes turpinās darboties "POP-UP" jauniešu centrs Popkorna skvērā. Jūlijā tas būs atvērts gan dažās piektdienās (01.07. un 15.07.), gan trešdienās (06.07. un 27.07.). Tajā no plkst. 16:00 līdz 19:00 būs iespējams labi pavadīt laiku, atpūsties, spēlēt spēles, klausīties mūziku, kā arī piedalīties pasākumos. 

01.07. plkst. 17:00 "POP-UP" jauniešu centrā būs slackline pēcpusdiena. Ja rodas jautājums: “Kas ir slackline?”, tās ir balansa lentes jeb plakanas siksnas, kas nostiprinātas starp kokiem un pa kurām var staigāt, skriet un balansēt. Atnāc un iepazīsti!
06.07. plkst. 17:00 pievienojies auduma somu balināšanas meistarklasei  "POP-UP" jauniešu centra ietvaros. Nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, tomēr, ja Tev ir kāds tumšs apģērbs vai soma, ko vēlies izdekorēt ar balinātiem zīmējumiem, tad aicinām to paņemt līdzi!
15.07. plkst. 17:00 tiekamies spēļu pēcpusdienā "Mafijas vakars"! Varēsi iejusties policista, mafijas, ārsta vai pilsētnieka lomā. Pasākums notiks "POP-UP" jauniešu centra ietvaros. 

 

Papildus iepriekš minētajiem pasākumiem jaunatnes darbiniece Krista kopā ar brīvprātīgo jaunieti Ketiju dosies mobilajā jaunatnes darbā 2., 6. un 27. jūlijā. Uz Olaines ieliņām un vietiņām meitenes dosies laikā no plkst. 14:00 līdz 16:00.

 

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākumi un mobilais jaunatnes darbs var tikt atcelts. Lai nepalaistu garām jaunāko informāciju, seko līdzi jaunumiem jauniešu centra sociālajiem tīkliem (Instagram un Facebook) @olainesjauniesiem.

 

Tiekamies pasākumos!