Olaines panorāma
OJC "Popkorns" pasākumi jūnijā

OJC "Popkorns" pasākumi jūnijā

OJC "Popkorns" pasākumi jūnijā

Jūnija piektdienās turpinās darboties "POP-UP" jauniešu centrs Popkorna skvērā. 03.06., 10.06. un 17.06. no plkst. 17:00 līdz 20:00 varēsi labi pavadīt laiku, atpūsties, spēlēt spēles, klausīties mūziku, kā arī piedalīties pasākumos. 


03.06. plkst. 21:00 pēc "POP-UP" jauniešu centra kopīgi dosimies uz Olaines kalnu, lai zinošās un enerģiskās Annas vadībā vērotu zvaigznes. Pieteikšanās pasākumam šeit!
10.06. plkst. 17:00 "POP-UP" jauniešu centra laikā nāc un pievienojies sadraudzības piknikam. Tajā Tevi sagaida dažādi pārsteigumi!
14.06. plkst. 13:00 Olainē viesosies biedrības “SPIIKIIZI” pārstāvji, kuri aicina uz neformālās izglītības pasākumu "Kā pelnīt ar savu hobiju?". Par to, kā realizēt mērķus un pelnīt ar savu hobiju, pastāstīs uzņēmējs un psihologs Āris Birze. Pasākums notiks Olaines Pieaugušo izglītības centrā, Zemgales ielā 31.,3.stāvā. Pieteikšanās pasākumam šeit
17.06. plkst. 17:00 gatavojoties Līgo svētkiem, pievienojies vainagu pīšanas meistarklasei Popkorna skvērā "POP-UP" jauniešu centrā. Nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti. 

Ieplāno 18.06. sportiskam un jaudīgam pasākumam “Jauniešu sporta festivāls”! Jaunolaines stadionā visas dienas garumā būs iespēja gan piedalīties turnīros, gan izmēģināt dažādas sportiskas aktivitātes. Paralēli sportiskām aktivitātēm būs iespēja piedalīties aktivitātē “Zvaigznāja festivāls”, orientēšanās sacensībās un darbnīcās jauniešiem.

Sīkāka informācija sekos! Pasākumu organizē Olaines Sporta centrs, Olaines Jauniešu centrs "Popkorns" un Olaines Kultūras centrs.

Papildus iepriekš minētajiem pasākumiem jaunatnes darbiniece Krista kopā ar Elīnu, Ketiju vai nu jau arī Santu, kādu no brīvprātīgajām jaunietēm, dosies mobilajā jaunatnes darbā divās jūnija sestdienās - 4.un 11. jūnijā. Arī jūnijā meitenes Olaines ieliņās un vietiņās dosies laikā no plkst. 16:00 līdz 18:00.

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākumi un mobilais jaunatnes darbs var tikt atcelts. Lai nepalaistu garām jaunāko info, seko līdzi jaunumiem jauniešu centra sociālajiem tīkliem (Instagram un Facebook) @olainesjauniesiem.

Tiekamies pasākumos!