Olaines panorāma
OJC "Popkorns" pasākumi maijā

OJC "Popkorns" pasākumi maijā

OJC "Popkorns" pasākumi maijā

05.05. plkst. 18:00 ciemosimies Olaines Pieaugušo izglītības centrā, lai pievienotos Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītajam sarunu vakaram "Personība vēstures krustcelēs" ar Andreju Panteļējevu, kurš bija viens no aktīvistiem un balsoja par mūsu valsts neatkarību. Šobrīd viņš paralēli darbam Olaines uzņēmumā ir sarakstījis grāmatu par pēdējos gados izlasīto literatūru, kas kopā ar viņa politisko darbību būs sarunu vakara pamattēma.

 
Maija piektdienās arī sāks darboties "POP-UP" jauniešu centrs, kas būs atvērts 13., 20. un 27. maijā Popkorna skvērā no plkst. 16:00 līdz 19:00. Tā ietvaros Tev būs iespēja spēlēt dažādas spēles no jauniešu centra "Popkorns", izjust jauniešu centra atmosfēru skvērā, kā arī piedalīties klātienes pasākumā.


Pirmais no šiem "POP-UP" jauniešu centra pasākumiem notiks 13.05. plkst. 17:00, kas būs sarunu pēcpusdiena ar speciālistu par tēmu "Dialoga māksla", tādējādi atzīmējot Eiropas dienu, kas katru gadu norisinās 9. maijā. 


20.05. plkst. 16:00 tiksimies vēl vienā "POP-UP" jauniešu centra pasākumā - gleznošanas pēcpusdienā. Jauniešu centrs nodrošinās visu nepieciešamo gleznošanai, lai mēs varētu kopīgi pavadīt skaistu maija pēcpusdienu.


25.05. visas dienas garumā Instagram stāstos @olainesjauniesiem būs pieejama Olaines novada svētkiem veltīta viktorīna. Pārbaudi savas zināšanas - cik daudz Tu zini par mūsu mīļu novadu?


27.05. plkst. 20:30 Olaines novada Jauniešu dome aicina ikvienu, novada svētku ietvaros, iegrimt Olaines novada jauno mākslinieku izpildītajā mūzikā koncertā “Plaukstošie pumpuri”, kas arī būs pēdējais maija "POP-UP" jauniešu centra pasākums. Koncerta programmā būs iekļauti dažādi skaņdarbi un dziesmas, kas ļaus iepazīt jauniešu mūzikas gaumi. Vasarīgā atmosfērā ļausim atplaukt mūsu jaunajiem mūziķiem!

Papildus iepriekš minētajiem pasākumiem jaunatnes darbiniece Krista kopā ar Elīnu vai Ketiju (brīvprātīgās jaunietes), dosies mobilajā jaunatnes darbā 3 maija sestdienās - 14., 21. un 28. maijā. Dienām paliekot garākām, meitenes Olaines ieliņās un vietiņās dosies vēlāk, kā ierasts - no plkst. 16:00 līdz 18:00. Tiekamies!