Olaines panorāma
"OJC "Popkorns" pasākumi martā

"OJC "Popkorns" pasākumi martā

"OJC "Popkorns" pasākumi martā

Ieskaties, kādus pavasarīgus pasākumus atnesis pūpolu mēnesis!

09.03. plkst. 16:00 nāc uz jauniešu centru, lai piedalītos pasākumā "Iepazīsti mikroskopu", ko organizēs RTU Olaines Tehnoloģiju koledžas audzēkņi! Pasākuma laikā būs iespēja darboties ar mikroskopu un iespējams pat izmēģināt to pašam salikt kopā!
14.03. plkst. 17:00 pievienojies vienas līnijas zīmējumu meistarklasei, kurā, neatraujot rakstāmo no papīra, taps skaisti zīmējumi.
17.03. plkst. 18:00 notiks ilgi gaidītā picas meistarklase, kur Ketijas vadībā tiks gatavotas vairākas gardas picas!
22.03. plkst. 17:00 vairāku stundu garumā dziedāsim karaoke gan jaunas, gan vecas, gan pazīstamas, gan mazāk pazīstamas katra dalībnieka paša izvēlētas dziesmas.
25.03. plkst. 17:00 Jauniešu dome būs sagatavojusi dažādas aktivitātes par godu Pasaules dabas fona rīkotajam starptautiskam pasākumam "Zemes stunda", kura dalībnieki tiek aicināti marta sestdienas vakarā (šogad - 25. martā) no 20.30 līdz 21.30 pēc vietējā laika uz stundu izslēgt gaismu un maznozīmīgās elektriskās iekārtas. Simboliskās akcijas mērķis ir aktualizēt klimata pārmaiņas un popularizēt elektroenerģijas taupīšanu ikdienā. Arī Tu pēc pasākuma jauniešu centrā esi aicināts piedalīties šajā pasākumā!
29.03. plkst. 17:00 jauniešu centrā norisināsies jogas pēcpusdiena. Neaizmirsti paņemt līdzi savu paklājiņu!

 

Janvārī tika uzsākta projekta "Jaunatnes darbs jaudīgam novadam!”, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, īstenošana, pateicoties kuram Olainē un Olaines novadā turpināsies mobilais darbs ar jaunatni.


Mobilajā jaunatnes darbā februārī Olaines pilsētā jaunatnes darbinieces Krista un Ketija kopā ar kādu no brīvprātīgajiem dosies 7. un 20. martā laikā no plkst. 17:00 līdz 19:00. Savukārt mobilā jaunatnes darba izbraukumos uz ciemiem meitenes ar brīvprātīgajiem dosies:

  • 10. martā - Medemciemu;
  • 13. martā - Gaismām;
  • 24. martā - Jāņupi;
  • 27. martā - Jaunolaini. 

Nepalaid garām jaunāko informāciju par pasākumiem un mobilo jaunatnes darbu, sekojot līdzi jaunumiem jauniešu centra sociālajos tīklos (Instagram un Facebook) @olainesjauniesiem. 

Tiekamies pasākumos!