Olaines panorāma
Olaines 56. dzimšanas dienas svētku programma

Olaines 56. dzimšanas dienas svētku programma

Svētku ieskandināšana sāksies jau 16. februārī Olaines Kultūras namā,  kur plkst.18:00 sāksies mūsu draugu kolektīvu koncerts “Dāvana  draugiem”. Koncertu olainiešiem dāvinās Salaspils bērnu un jauniešu  kolektīvi - vokālis ansamblis “SUNRISE”, “FREKVENCE” un deju ansamblis  “KARUSELIS”.

17. februārī Olaines slidotavā būs iespēja bez maksas apmeklēt Olaines Sporta centra rīkoto Ledus disko! Mūzikas un gaismu pavadījumā notiks trīs slidošanas seansi: 18:00 – 19:00; 19:30 – 20:30; 21:00 – 22:00. Ledus disko laikā būs iespēja arī sasildīties ar tēju – krūzītes, glāzītes un termosi gan jāņem savi, lai visi kopā saudzētu apkārtējo vidi!

18. februārī par godu Olaines dzimšanas dienai sadarbībā ar Olaines Vēstures un mākslas muzeju un Latvijas Orientēšanās federāciju notiks orientēšanās – bez laika fiksācijas, brīvā formātā. No plkst.10:00 līdz 13:00 būs iespēja izņemt izdrukātas orientēšanās kartes Olaines Sporta namā.

18. februārī no plkst. 15:00 līdz 19:00 atzīmēsim Olaines Jauniešu centra “Popkorns” septīto dzimšanas dienu, svinētājiem būs iespēja kārtīgi izdejoties “klusajā diskotēkā”!

Olaines Mežaparkā svētku programma sāksies plkst.15:00, kur varēs  apmeklēt Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centra organizēto mājražotāju un amatnieku tirdziņu, darboties radošajās  darbnīcās, vizināties zirga pajūgā.

Plkst.18:00 ikviens ir aicināts uz Olaines Vēstures un mākslas muzeju, kur norisināsies stāstnieku vakars, kurā būs iespēja ne tikai dzirdēt stāstus par pilsētas vēsturi, dažādiem kultūras un sadzīves notikumiem, bet arī dalīties ar savām atmiņām!

Plkst.19:00 Olaines Mežaparka estrāde pārtaps par “Sūnu ciemu”. Bērnu  deju kolektīvs “Oļi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Janita” un sieviešu vokālais ansamblis “Undīne” izdziedās, un izdejos A. Upīša stāstu “Sūnu ciema zēni”. Tas ir stāsts par mums pašiem — mūsu gribasspēku, uzņēmību, māņticību un arī slinkumu. Katrs no mums reiz ir  cerējis sagaidīt Laimes Lāci, kas atrisinās visas mūsu likstas. Tomēr ar cerībām un gaidīšanu vien ir par maz, jo, kā izrādās, ne jau Laimes Lācis, bet tikai mēs paši veidojam savu dzīvi.

Pēc deju izrādes Olaines Mežaparka estrādē turpinās skanēt jautri deju ritmi  “Ziemas disko” ar 3Live Project (DJ [Ex]da Bass, perkusionists Einārs Latiševs un trompetists Normunds Piesis) un vēlāk “Ziemas disko” gaismu šovā.

No plkst.20:30 līdz pusnaktij sadarbībā ar SIA “Artistic” komandu Olaines Mežaparka bērnu rotaļu laukumā tiks radīts īpašs kinētisks objekts, gaismas instalācija  “Viļņojošās debesis”, kas dāvās pasakainus iespaidus vakara tumšajās stundās līdz plkst.00:00. Olaines Mežaparkā varēs redzēt arī gaismas instalāciju ”Lielās bumbas”  un uz deviņu stāvu mājas ēkas sienas Zemgales iela 32 no Mežaparka  puses, īpaši šiem svētkiem veidotu, video projekciju un lāzeru saspēli,  kas ilgs 10 minūtes ar atkārtojumiem līdz plkst.00:00. Kā arī svētku apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt mūsu pilsētas dziesmu  citās skaņās ar īpaši veidotu gaismu scenogrāfiju, kas no estrādes atspīdēs Olaines Mežaparka koku galotnēs. No plkst.21:00 līdz 01:00 Olaines Kultūras namā Svētku balle pie galdiņiem. Spēlē grupa “Zelta kniede”. Vietu skaits ierobežots. Ieejas biļetes cena 5 EUR.


Plašāka informāciju par aktivitātēm sekos, info par pasākumiem meklēt: Olaines Kultūras centra, Olaines Sporta centra, Jauniešu centra “Popkorns” un Olaines Vēstures un mākslas muzeja mājas lapās un sociālajos tīklos!

Olaines pilsētas 56.dzimšanas dienas svētku programmas afiša