Olaines panorāma
Olaines Mežaparka brīnumainās pārvērtības

Olaines Mežaparka brīnumainās pārvērtības

Olaines Mežaparka brīnumainās pārvērtības

Olaines Mežaparka promenādē būs skatāma un klausāma gaismas un skaņas saspēle multimediju uzvedumā “Gaismas un skaņas stāsts”. Gaismas un skaņas saspēles burvība īstenosies stāstā, kurā ikvienam ir svarīga loma, jo, lai gan nevaram svētkus atzīmēt plašākā pulkā, vienmēr varam dalīties sirds siltumā un labajās domās.

Pastaigas laikā pa Olaines Mežaparka promenādi būs iespēja noklausīties stāstu, kas veidots no skaņas ierakstiem, stāstiem un gaismas saspēlēm par tēmu “Pieskarties pagātnei, izzināt tagadni, sapņot par nākotni”. Svētku skaņas un gaismas spēles ir veidotas tā, lai pastaigājoties nav jāapstājas un jāpulcējas vienā vietā. Šis stāsts ik pēc 15 minūtēm atkārtosies.

Tā kā “Gaismu un skaņu stāsts” būs apskatāms vairākas stundas trīs vakarus, aicinām izvēlēties sev piemērotāko pastaigas laiku un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Ja redzams, ka citu apmeklētāju dēļ nevarēs ievērot divu metru distanci, lūdzam uzgaidīt vai izvēlēties citu apskates objektu vai laiku. Pastaigā drīkst doties tikai individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros.

Olaines Mežaparkā starp kokiem būs paslēpusies gaismas instalācija “Melnā zvaigzne”, kas diennakts gaišajā laikā, kad spīd saule un visapkārt ir kņada, ir mierīga, bet, iestājoties tumsai, atdzīvojas, spīd un skan, un tad var sajust, kā tas ir – “sasniegt zvaigznes”!

Sajūtu un pastaigu takas Olaines Mežaparkā pārsteigs ar košām krāsām un mirdzuma efektiem. Olaines Mežaparkā apmeklētāji no 18. līdz 20. februārim varēs ieraudzīt un sajust piecu Olaines Mežaparka taku krāšņumu.

Kādā no takām rotaļāsies spoguļbumbas. Tālumā būs manāma “Rakstu taka”, kas pārsteigs ar dažādiem rakstiem gan uz takas, gan kokos. Pastaigu takā gar virvju trasi “Meža kaķis” krāsas mainīsies, pārejot no citas citā. Vēl dziļāk mežā sauks “5 noskaņu taka” ar zvanu, bungu, gongu, stabuļu un čukstu skaņām. “LED arka” radīs apmeklētājos sajūtu, kā atrodoties krāsainā un brīnumainā tunelī.

Maršruta “Olaines Mežaparka brīnumainās pārvērtības” karte

Maršruta "Olaines Mežaparka brīnumainās pārvērtības" karte

Apmeklējot sajūtu un pastaigu takas Olaines Mežaparkā un uzvedumu “Gaismu un skaņu stāsts” Olaines Mežaparka promenādē, jāievēro divu metru distance no apkārtējiem, kā arī citi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.