Olaines panorāma
Olaines novada daudzdzīvokļu namu pārvaldniekiem dezinfekcijas līdzekļus piegādā SIA "Olaines ķīmiskā rūpnīca Biolars"

Olaines novada daudzdzīvokļu namu pārvaldniekiem dezinfekcijas līdzekļus piegādā SIA "Olaines ķīmiskā rūpnīca Biolars"

Olaines novada daudzdzīvokļu namu pārvaldniekiem dezinfekcijas līdzekļus  piegādā SIA "Olaines ķīmiskā rūpnīca Biolars"

AS “Olaines ūdens un siltums” (OŪS) un SIA “Zeiferti” krīzes apstākļos radis veiksmīgu sadarbību ar vietējo uzņēmumu  - Olaines ķīmisko rūpnīcu “BIOLARS”.

OŪS valdes priekšsēdētājs Mārcis Mazurs stāsta, ka, ņemot vērā valdības izsludināto ārkārtas stāvokli un pretvīrusa izplatīšanās noteiktos preventīvos pasākumus, valstī ir izveidojies ļoti liels pieprasījumu pēc virsmu dezinfekcijas līdzekļiem. “Šobrīd ir ļoti sarežģīti vajadzīgā laikā un apjomā nodrošināt uzņēmumu vajadzības pēc šiem līdzekļiem. Esam ļoti pateicīgi SIA “Olaines ķīmiskā rūpnīca BIOLARS” vadībai, kas atrada iespēju ātri piegādāt uzņēmumiem virsmu dezinfekcijas līdzekli, ar kuru daudzdzīvokļu namos veiksim papildus dezinfekcijas pasākumus”, norāda Mazurs.

Apsaimniekošanas uzņēmumu vadītājs arī atgādina, ka liela enerģija tiek veltīta, lai nodrošinātu uzņēmumu darbiniekus, kuri ikdienā visvairāk ir saskarsmē ar cilvēkiem (sētnieki, santehniķi, elektriķi, atkritumu apsaimniekotāji), ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem. Mazurs stāsta, ka rūpēs par darbiniekiem un sabiedrības veselību, apsaimniekošanas uzņēmumi labprāt veidotu sadarbību ar novada uzņēmumiem, kas  var nodrošināt nepieciešamo roku dezinfekcijas līdzekļu un individuālo aizsardzības līdzekļu piegādi.