Olaines panorāma
Olaines novadā viesojās delegācija no Saeimas un Rīgas domes

Olaines novadā viesojās delegācija no Saeimas un Rīgas domes

Šodien, 24. septembrī, Olaines novadā viesojās delegācija no Saeimas un Rīgas domes, lai apspriestu Olaines novadam aktuālus jautājumus un iepazītos ar Olaines novadu. Vizītē piedalījās Saeimas deputāti Viesturs Liepkalns, Juris Pūce, kā arī Rīgas domes deputāts un Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Viesturs Zeps, no Olaines novada puses – Olaines novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andris Bergs, Olaines novada pašvaldības domes priekšsēdētāja otrais vietnieks Aleksandrs Čmiļs, Olaines novada pašvaldības domes deputāts Aleksandrs Geržatovičs, Olaines novada uzņēmējdarbības un atbalsta centra direktore Edīte Alksne.

Vizītes laikā tika apspriesti jautājumi, kas tiešā veidā skar Olaines novadu, ar mērķi aktualizēt Olaines novada prioritātes valsts mērogā, tuvojoties Eiropas atveseļošanās un noturības finansējuma periodam, jau sākot ar 2022. gadu. Tika diskutēts par publisko ēku būvniecības un renovācijas projektu finansējumu iespējām, industriālās teritorijas un uzņēmējdarbības vides attīstības virzieniem, investīcijām pašvaldību daudzdzīvokļu īres namu attīstībā, kā arī par finansējuma piesaisti Olaines degradēto teritoriju sakārtošanai (sanācijas projekta realizēšana).

Delegācija viesojās Olaines novada uzņēmumā SIA “Pēterkoks”, kas veiksmīgi realizē savu darbību Olaines novadā un rada augstas pievienotas vērtības produktus no koka. Vizītes noslēgumā tika apmeklēta vēsturiski piesārņota vieta Olaines novadā ar mērķi pievērst uzmanību nepieciešamībai pēc valsts finansējuma degradētās vietas revitalizācijai.