Olaines panorāma
Olaines novadu Latvijas Jaunatnes Olimpiādē pārstāvēs 52 dalībnieki

Olaines novadu Latvijas Jaunatnes Olimpiādē pārstāvēs 52 dalībnieki

Olaines novadu Latvijas Jaunatnes Olimpiādē pārstāvēs 52 dalībnieki

No 5. līdz 7. jūlijam Jelgavā norisināsies VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde – valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalīsies novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Olimpiāde šogad pulcēs ap 3000 jauno sportistu no 79 Latvijas pašvaldībām. Olimpiādes laikā tiks noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti vasaras olimpisko spēļu sporta veidos. Vienlaikus sportisti vairākos sporta veidos sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras olimpiādē, kas nākamā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Olaines novadu pārstāves 52 sportisti!

Latvijas jaunatnes olimpiādē Olaines novadu pārstāvēs 52 sportisti tādos sporta veidos kā mākslas vingrošana, brīvā cīņa, jātnieku sports un futbols. 2.jūlijā norisinājās pēdējā atlases spēle futbolā jauniešiem, kurā mūsu puiši pieveica spēcīgo Ventspils komandu un iekļuva pamatturnīrā.

Dalībnieku sastāvā ir futbolistes, kas pārstāv Latvijas U17 izlasi, “Jauno jātnieku skolas 2018” uzvarētāja Evita Jansone. Brīvās cīņas sportists Kirils Lahmatovs trenējas olimpietes Lauras Skujiņas vadībā un 2019.gadā Latvijas U-17 meistarsacīkstēs izcīnījis 5.vietu. Starp mākslas vingrotājām ir Olaines novada spēcīgākā vingrotāja Anastasija Kudrjavceva.

Iepriekšējā jaunatnes Olimpiādē Olaines novads izcīnīja 2 sudraba un 2 bronzas medaļas.

Olaines sporta centra kolektīvs novēl sportistiem ļoti labus panākumus un gandarījumu par ieguldīto darbu un dalību Latvijas Jaunatnes Olimpiādē!

 https://www.youtube.com/watch?v=eb1LMRUjqik#action=share

Olimpiādes atklāšana notiks Zemgales olimpiskajā centrā 5.jūlija vakarā. To ievadīs dalībnieku svinīgais gājiens, kas sāksies plkst.21:00. Atklāšanas ceremoniju vadīs TV personība Kaspars Ozoliņš. Skatītājus priecēs bagāta svētku programma - uzstāsies  Jelgavas popkoris, grupa “TirkizBand”, mūziķis Edavārdi un Jelgavas dziedošie jaunieši, dejos tautas deju ansamblis “Jaunība”, velo trikus rādīs “Green Trial”, ar bungu šovu uzstāsies “Drumline Latvia”.