Olaines panorāma
Par iestādes "Olaines novada pašvaldība" darbu sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu

Par iestādes "Olaines novada pašvaldība" darbu sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu

Pamatojoties uz Ministru prezidenta ​A. K. Kariņa 2020. gada 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”,

iestāde “Olaines novada pašvaldība”, t.sk. Olaines novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs,

no 2020. gada 16. marta līdz 14. aprīlim

ir ierobežojuši klātienes klientu apkalpošanu un konsultāciju sniegšanu.

 

Apmeklētāji tiek aicināti risināt jautājumus attālināti:

telefoniski Olaines novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (Zemgales iela 33, 1. stāvs, Olaine) - 6796433320178620, 66954899;

visu pašvaldībā strādājošo speciālistu tālruņi un e-pasti ir pieejami pašvaldības mājaslapas www.olaine.lv sadaļā “Kontakti”.

Vēršam uzmanību, ka lietotāju ērtībām šīs sadaļas augšdaļā ir pieejams meklētājs, kurā var sameklēt attiecīga speciālista kontaktus, ierakstot tajā amatu vai vārdu/uzvārdu.

 

elektroniski rakstot e-pastus uz pasts@olaine.lvolaine@pakalpojumucentri.lv 
izmantojot valsts un pašvaldības e-pakalpojumus

tajā skaitā iesniedzot iesniegumus vai citus dokumentus parakstot tos ar drošu elektronisko parakstu
 

pa pastu Olaines novada pašvaldība, Zemgales iela 33, Olaine, Olaines novads, LV-2114
pastkastīte pie durvīm Zemgales ielā 33, Olainē Iesniegumu (priekšlikumu, ierosinājumu) var iemest pastkastītē ''Iedzīvotāju priekšlikumiem'', kura ir novietota pie ieejas durvīm pašvaldībā.

 

Lēmums tikties klātienē tiks pieņemts, individuāli izvērtējot katru gadījumu atsevišķi.

 

Ar pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem var iepazīties mājaslapas sadaļā “Pakalpojumi”. Vēršam uzmanību, ka ikvienu šajā sadaļā pieejamu pakalpojumu fiziska persona var pieprasīt arī elektroniski ar portāla www.latvija.lv e-pakalpojuma "Iesniegums iestādei" starpniecību (aizpildot pie pakalpojuma aprakstiem  pieejamas veidlapas un tās pievienojot iesniegumam).

Vēršam uzmanību, ka šajā laika posmā Olainē, Zemgales ielā 33 ceturtdienās pakalpojumus nesniegs arī VSAA speciālisti. Nepieciešamības gadījumā VSAA klienti var vērsties telefoniski VSAA Pierīgas nodaļas Klientu apkalpošanas daļā: 20025408 un 22319916.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus.

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām. 


Olaines novada pašvaldības rīkojums saistībā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu 2020. gada 12. martā Covid-19 vīrusa dēļ

Ministru prezidenta ​A. K. Kariņa 2020. gada 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”