Olaines panorāma
Par Olaines novada skolām

Par Olaines novada skolām

Olaines novada pašvaldība informē, ka pamatojoties uz Ministru prezidenta ​A. K. Kariņa 2020. gada 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē Olaines novada skolās. Tas nozīmē, ka sākot ar 13. martu skolas skolēnu apmeklējumiem būs slēgtas, bet skolas centīsies nodrošināt mācības attālināti.

Līdz ar to jau rīt, 13. martā, skolēnu autobusi Olaines novada pašvaldības izveidotajos maršrutos nekursēs.

Neskatoties uz to, ka pirmsskolas grupas, kuras atrodas Olaines skolās, turpinās darbu, pirmsskolas vecuma bērnu vecākus aicinām atstāt bērnus mājās, ja vien viņiem ir tāda iespēja. Lai apmeklētu pirmsskolas grupu Olaines skolās, 13. martā ir jāiesniedz izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Apliecinājuma veidlapas tiks izsniegtas izglītības iestādē. Pirmsskolas vecuma bērnu vecāku apliecinājuma forma pieejama arī mājas lapā e-klase.lv pie paziņojuma par ārkārtējo situāciju.


Rīkojuma pilna teksta versija