Olaines panorāma
Pasta pakalpojumi Jaunolainē

Pasta pakalpojumi Jaunolainē

Informējam, ka ārkārtas situācijas dēļ Jaunolaines Pasta nodaļa (tāpat kā pārējas 252 pasta nodaļas lauku teritorijās Latvijā) ir slēgta.

Iedzīvotāji, kuri līdz šim ir izmantojuši šīs pasta nodaļas pakalpojumus, tagad pakalpojumus  var saņemt Olaines Pasta nodaļā Zeiferta ielā 13A, Olainē, Olaines novadā, LV-2114.

Darba laiks:

pirmdienās un otrdienās plkst. 7.00–18.00; trešdienās plkst. 7.00–19.00; ceturtdienās un piektdienās plkst. 7.00–18.00.

Pēc ārkārtas situācijas beigām pasta pakalpojumus visam Olaines novadam, tai skaitā Olaines pilsētai un Olaines pagastam, nodrošinās Olaines Pasta nodaļa, bet Jaunolainē, Meža ielā 2, vestibilā pie ieejas Jaunolaines bibliotēkā tiks izveidots pasta pakalpojumu punkts, kur varēs saņemt visus pasta pakalpojumus katru darba dienu vienu stundu dienā – no plkst. 10.00 līdz 11.00.

Tālrunis uzziņām 67008001.

                                                       


Latvijas Pasts norāda, ka ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotāji pasta pakalpojumus var saņemt arī pēc pieprasījuma, un tos klienta dzīvesvietā sniegs teritoriju apkalpojošais pastnieks.

Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošinās visus tos pasta pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā:  pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā u.c. Ar pastnieka starpniecību iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot Latvijas Pasta Klientu centram pa tālruni 67008001, 27008001 vai e-pastā info@pasts.lv.