Olaines panorāma
Projekta “Jauniešu pilsoniskās līdzdalības cēloņu izpēte” jaunieši aicina aizpildīt aptauju!

Projekta “Jauniešu pilsoniskās līdzdalības cēloņu izpēte” jaunieši aicina aizpildīt aptauju!

 

Kāds ir Tavs viedoklis?  Kas tieši Tevi satrauc? Kas Tev neliek mieru? Kas Tavā apkārtnē Tevi neapmierina? Vai Tu esi sadzirdēts? Vai Tu esi uzklausīts? Vai Tevi kāds saprot?

Ja Tu vēlies tikt sadzirdēts, saprasts un uzklausīts, aicinu Tevi piedalīties mūsu projektā “Jauniešu pilsoniskās līdzdalības cēloņu izpēte”, un vislabākais veids, kā tieši Tu vari palīdzēt, ir izpildot mūsu aptauju.

Mēs esam grupa jauniešu no Olaines 1. vidusskolas, un mūsu projekta mērķis ir vienkāršs: palīdzēt sadzirdēt jauniešus! Projekta mērķis ir uzklausīt jauniešus, tādus kā Tu, un noskaidrot, kas ir tas, ko tieši Tu vēlies redzēt citādāk savā rajonā, pilsētā vai novadā, kas ir tas, ko Tu vēlies mainīt, kas ir tas, kas mums, jauniešiem, ir svarīgs.

Šī aptauja Tev aizņems ne vairāk kā 15 min, un Tavi personīgie dati paliks anonīmi, tā būs Tava pilsoniskā līdzdalība - veids, kā nepalikt malā, kā piedalīties procesā, lai Tavas intereses būtu pārstāvētas.

Aptaujas rezultātus varēsi uzzināt jau decembrī. Lai arī aptauja ir anonīma, Tavs viedoklis ir svarīgs! Aizpildi un iesaisti draugus, nosūtot arī viņiem saiti uz šo aptauju.

Saite uz aptauju: https://www.visidati.lv/aptauja/1920445291/

 

Projekts tiek īstenots Olaines jauniešu projektu konkursa ietvaros.

Projekta “Jauniešu pilsoniskās līdzdalības cēloņu izpēte” komanda