Olaines panorāma
Sveicam Atbalsta centru “Citāds ES” ar gada balvu konkursā “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”

Sveicam Atbalsta centru “Citāds ES” ar gada balvu konkursā “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”

3. decembrī, Starptautiskajā cilvēku ar invaliditāti dienā, jau septīto gadu pēc kārtas tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku pasniedza Gada balvas un atzinības konkursā “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”. 

Konkursa mērķis ir novērtēt un atbalstīt cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību. Tādejādi gan sekmējot labās prakses attīstību cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzībā, gan arī veicinot sabiedrības izpratni un iesaisti cilvēku ar invaliditāti situācijas uzlabošanā.

Kā ierasts, nominantus varēja pieteikt divās kategorijās – “individuālais sniegums” un “nevalstiskās organizācijas” kopumā astoņās nominācijās.

Konkursa balva tiek piešķirta par aktivitātēm, kas tika uzsāktas vai īstenotas laika posmā no 2020. gada 1. septembra līdz 2021. gada 1. septembrim.

Nominācijas “Nodarbinātības veicinātājs” kategorijā “NVO” gada balvu saņēma Olaines novada Atbalsta centrs “Citāds ES”. Apsveicam!

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, jau otro gadu pēc kārtas balvas tika pasniegtas virtuāli. 

Balvu pasniegšanas ceremoniju var noskatīties zemāk, izlasīt par citiem konkursa uzvarētājiem var šeit - https://www.tiesibsargs.lv/news/lv/virtuala-apbalvosanas-ceremonija-pasniedz-gada-balvas-cilveku-ar-invaliditati-atbalstam-2021

Par “Citāds ES” skat.7.24 min.

 

Informācijas avots www.tiesibsargs.lv