Olaines panorāma
Uzmanību! Informācija par pasākumiem

Uzmanību! Informācija par pasākumiem

Pasākumu organizatori paziņo:

 • pasākums "Laivu brauciens. Ekspedīcija pa Misu.", t.sk. 3. posms 18. aprīlī, tiek atcelts;
 • par pasākumu "Olaines rogainings":

  Sakarā ar to, ka pasaulē ir paziņots par COVID-19 pandēmiju un Latvijā ir izsludināta ārkārtas situācija, organizatori seko līdzi notikumiem un rīkojas atbilstoši valdības rīkojumiem. Tā kā Olaines rogainings ir plānots nedēļu pēc izsludinātās ārkārtas situācijas beigu datuma, tad visdrīzāk pasākuma norises datums tiks mainīts.

  INFORMĀCIJA PAR TO, UZ KURU DATUMU PASĀKUMS TIKS PĀRCELTS, TIKS PUBLICĒTA PĒC PAŠREIZĒJĀS ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS BEIGĀM – 14. APRĪLĪ (skaties http://www.olainesrogainings.lv/).

  Rogaininga sacensības ir sacensības ar pilnīgu dalībnieku izkliedi, un tās notiek dabā. Visticamāk, arī pēc ārkārtas stāvokļa beigām valstī būs situācija, kad tiks ierobežota sociāla saskarsme un paši dalībnieki vēlēsies to ierobežot, tāpēc organizatori rūpēsies par to, lai nodrošinātu drošu vidi, ievērojot rogaininga sacensību specifiku:

  1) dalībniekiem ļaus startēt jebkurā laikā noteiktā laika periodā, kā starta laiku fiksējot pirmo atzīmi starta stacijā. Šāds risinājums nodrošinās minimālu dalībnieku saskarsmi savā starpā;

  2) mēs nodrošināsim bezkontakta atzīmēšanas sistēmu, kas nozīmē, ka dalībnieks atzīmēsies kontrolpunktā, nepieskaroties stacijai;

  3) finišā čipus dalībnieki paši noņems nost un iemetīs kastē;

  4) medaļa par dalību, karte un finiša pārsteigums būs ievietoti starta aploksnē;

  5) starta pakas būs saliktas uz galdiem pēc numuriem, un dalībniekam vienkārši būs jāpienāk un jāpaņem savējā.