Olaines panorāma
Vai tu izgāji maršrutus “Purvs pilsētā un ārpus tās” un “Jaunolaine un tās apkārtne”?

Vai tu izgāji maršrutus “Purvs pilsētā un ārpus tās” un “Jaunolaine un tās apkārtne”?

Ja laikapstākļi nelutina, tad varbūt balvu grozs varētu motivēt doties dabā?!

Olaines novada uzņēmēji ir sarūpējuši vērtīgu un garšīgu balvu grozu vairāk kā 120 EUR vērtībā kādam no Pārgājienu cikls "DABAS APĻI" | 16.12.22.-30.04.23. dalībniekam!

Viens laimīgais dalībnieks, kurš būs izgājis abus Olaines novada pārgājiena maršrutus, savā īpašumā iegūs 3 dāvanu kartes (katra 10EUR vērtībā) izbraucienam ar SUP pa Līdumu karjeru no O Wake; 2kg sāļo kliņģeri no Konditoreja Kruzuļi; dāvanu komplektu ar gardumiem no Smalkais muslis; suši pēc izvēles 20EUR vērtībā no Meivei sushi un pat dāvanu kartes (5 gab) jebkura studijas grupu treniņa vienreizējam apmeklējumam Sporta studija Active. Vai tiekamies kādā no Olaines novada maršrutiem?! 

Ja vēl neesi paspējis iziet maršrutus “Purvs pilsētā un ārpus tās” un “Jaunolaine un tās apkārtne”, tad steidz to darīt līdz 30. aprīlim, un, iespējams, ka tieši Tu laimēsi bagātīgo Olaines novada balvu grozu!

Bet tas vēl nav viss! Mums ir vēl viens pārsteigums no Smalkais muslis visiem pārgājiena cikla dalībniekiem! Pagaidām, lai tas paliek kā pārsteigums, ko izsūtīsim uzreiz pēc pārgājienu cikla noslēguma!

Vairāk ar pārgājienu ciklu un maršrutiem vari iepazīties šeit - https://www.exitriga.lv/dabasapli .

Vizuālis par labumu grozu Olaines novada maršrutu dalībniekiem