Olaines panorāma
Vasaras nometņu projektu konkursā apstiprinātie nometņu projekti 2020. gadā

Vasaras nometņu projektu konkursā apstiprinātie nometņu projekti 2020. gadā

Vasaras nometņu projektu konkursā apstiprinātie nometņu projekti 2020. gadā

Olaines novada pašvaldība jau piekto gadu izsludināja Olaines novada pašvaldības bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursu. Konkursā bija iespēja piedalīties Olaines novada izglītības, kultūras un sporta iestādēm, pašvaldības institūcijām, sabiedriskajām organizācijām un juridiskām personām, lai ar pašvaldības līdzfinansējumu organizētu aizraujošas un interesantas nometnes Olaines novada izglītības iestāžu skolēniem vai bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 25 gadiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Olaines novada administratīvajā teritorijā. Konkursam tika atbalstīti divi nometņu projektu pieteikumi.

Atbalstītie nometņu projekti

Nometnes nosaukums, projekta iesniedzējs un nometnes vadītājs Pašvaldības līdzfinansējums (EUR) Plānotais norises laiks Mērķauditorija

Diennakts nometne “Detektīvs Kalmess 2020”

 

Biedrība “Izglītības laboratorija”

Nometnes vadītāja: Elīna Lūse, 29104093

līdz 1960,00 19.07. – 25.07. 9 – 15 gadus veci bērni un jaunieši

Diennakts nometne “Vasaras Bībeles skola - Iegremdēts”

 

Nodibinājums “Neformālās izglītības atbalsta fonds”

Nometnes vadītāja: Oskars Lūsis, 26403676

līdz 1680,00 02.08. – 06.08. 9 – 13 gadus veci bērni un jaunieši

 

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par nometnēm, nometnes mērķauditoriju un datumiem, kad varēs pieteikt bērnu un jauniešu dalību nometnēs, interesentus lūdzam sazināties ar nometņu vadītājiem.

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju Latvijā un iespējamos riskus un ierobežojumus pēc ārkārtējās situācijas beigām, aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par nometņu organizēšanu Valsts izglītības satura centra mājas lapā www.visc.gov.lv un www.nometnes.gov.lv.