Olaines panorāma
Galda spēles veidošanas darbnīca Mārupes un Olaines novada jauniešiem

Galda spēles veidošanas darbnīca Mārupes un Olaines novada jauniešiem

Jauniešiem

16.05.2022 17:00

Mārupes jauniešu centrs "Hēlijs"

Projekta “Izzini. Iepazīsti. Iesaisties 2.0” ietvaros biedrība “Creative Minds for Culture” aicina Mārupes un Olaines novada jauniešus iesaistīties galda spēles veidošanas darbnīcās un izteikt viedokli par līdzdalības jautājumiem.

Pievienojies spēles formāta un satura ideju ģenerēšanas darbnīcā, kas notiks Mārupes jauniešu centrā "Hēlijs" 16. maijā plkst. 17:00. Pieteikšanās: https://ej.uz/MR-spele  

Olaines jauniešiem tiks organizēts kopīgs transports, izbraukšanas laiks un vieta tiks precizēts apstirpinājuma e-pastā.

 

Pavisam kopā notiks 15 līdzdalības spēles veidošanas darbnīcas dažādās Pierīgas vietās. Darbnīcās jaunieši varēs uzzināt par to, kas ir līdzdalība, izteikt savu viedokli par to, kādai būtu jāizskatās jauniešiem draudzīgai galda spēlei par līdzdalību, un arī uzzināt par iespējām iesaistīties dažādās aizraujošās aktivitātēs biedrībā “Creative Minds for Culture”. Darbnīcās jaunieši attīstīs savas kompetences par pilsoniskās līdzdalības jautājumiem un demokrātiskām vērtībām, un izteiks priekšlikumus pilsoniskās līdzdalības attīstīšanai vietējā līmenī. Projekts “Izzini.Iepazīsti.Iesaisties.2.0” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt Rīgas plānošanas reģiona jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences un iesaisti jaunatnes organizācijā “Creative Minds for Culture”.

 

Jaunatnes lietu speciāliste
Agnese Kalniņa
agnese.kalnina@olaine.lv