Olaines panorāma
Lekcija-nodarbība "Mākslīgais intelekts-viegli un aizraujoši"

Lekcija-nodarbība "Mākslīgais intelekts-viegli un aizraujoši"

PIC aktualitātes

07.02.2024 18:00

Zoom platformā

PIC aktualitātes

Pieaugušo izglītības centrs 7. februārī, plkst. 18:00, ZOOM platformā aicina uz lekciju-nodarbību "Mākslīgais intelekts-viegli un aizraujoši".

Esiet gatavi iegrimt izcilības un iespēju pasaulē, aicinām apmeklēt nodarbību, kas mainīs jūsu skatījumu uz digitālo pasauli un rādīs ceļu, kā izmantot tās potenciālu dažādās dzīves jomās. Lektore būs jūsu gids šajā ceļojumā, pieredzējuša datorikas skolotāja, direktora vietniece informātikas jomā un tagad darbojas kā tehnoloģiju un mūžizglītības koordinatore Saldus novadā. Jūs iepazīsieties ar mākslīgā intelekta risinājumiem – čatbotiem, attēlu ģenerēšanas vietnēm u.c. Neskatoties uz to, vai jūs esat digitālās pasaules iesācējs vai pieredzējis lietotājs, šī nodarbība sniegs jums radošas idejas.

Jūs pratīsiet izmantot mākslīgo intelektu, lai mācītos, plānotu ceļojumus, vārītu zupu, veidotu stundas, rakstītu projektus, nemocītos ar prezentāciju veidošanu un noformēšanu, zīmētu tikpat labi kā mākslinieks, veidot attēlus no teksta un visu ko vien vēlēsies.

Lai nodarbība būtu produktīva, būs nepieciešams katram dalībniekam savs aktīvs Google konts.

Pieteikšanās sūtot informāciju uz e-pastu: pic@olaine.lv