Olaines panorāma
Nodarbība jaunajām ģimenēm "Dzīvot un piedzīvot vai paciesties un izdzīvot?"

Nodarbība jaunajām ģimenēm "Dzīvot un piedzīvot vai paciesties un izdzīvot?"

Izglītība, Aktivitāšu plāni

02.04.2023 11:00

Jaunolaines Kultūras nams, Meža iela 2, Jaunolaine

Pieaugušo izglītības centrs sadarbībā ar biedrību "Jaunolaines attīstība" aicina apmeklēt nodarbību jaunajām ģimenēm "Dzīvot un piedzīvot vai paciesties un izdzīvot?"  2. aprīlī plkst. 11.00 Jaunolaines Kultūras namā.

Nodarbību vada PEP mamma Inga Bernāne.

Šajā 2 stundu ilgajā nodarbībā runāsim par to, ka būšana par vecākiem ir prieks, laime un, nenoliedzami daudzas "darba" stundas ikdienu, nedēļu, mēnesi un gadu. Tas ir nogurdinoši gan emocionāli, gan fiziski un vecāki dažādu iemeslu dēļ nonāk lielā pārslodzē, kurā cieš viņu emocionālā un fiziskā veselība. Šķietami vienīgā izeja ir paciesties un cerēt, ka kādu dienu būs labāk, bet realitātē šī diena arvien attālinās un krājas milzīgs pārgurums, kas var novest līdz izdegšanai.

Kā atpazīt izdegšanu?

Ko darīt, lai neizdegtu?

Vai vecākiem ir izvēle?

Varbūt izvēle ir dzīvot un piedzīvot dzīvi kopā ar bērnu? Bet kā to izdarīt?

Par šiem jautājumiem runāsim ar PEP mammu Ingu Bernāni, PEP mamma ir cilvēks, kas sniedz pirmo emocionālo palīdzību vecākiem, kuri audzina bērniņu no dzimšanas brīža līdz viņu ceturtajai dzimšanas dienai.

PEP mamma Inga saka: "Es ticu, ka ikviens vecāks dziļi sirdī vēlas būt vislabākais saviem bērniem un cenšas darīt to vislabāko, ko spēj šajā brīdī! Tāpēc arī es kļuvu par PEP mammu, lai ikvienā vecākā un arī sevī saskatītu to, kas mums izdodas un saskatītu iespējas kā pārvarēt grūtības, un būt kopā ar saviem bērniem no visas sirds!

Inga Bernāne - Ģimenes psiholoģijas centrā "Līna" apmācības "PEP mamma". Baha ziedu konsultante. Bērnu emocionālās audzināšanas (BEA) kursa vadītāja. Trīs dēlu mamma.

Dalība bez maksas

Nodarbības jaunajām ģimenēm afiša