Olaines apļi

Sports

28.05.2022 09:30

Olaines novads

Šogad, līdzīgi kā citus gadus, norisināsies gan bērnu skrējieni, gan ierastās garās distances, protams, arī nūjošana. Starts - Olaines mežaparkā!

Distances:

  • Bērnu - 300, 600 un 800 m skrējiens
  • 5 km nūjošana
  • “Agrosēta” 5 km skrējiens
  • “Biolar” 10 km skrējiens
  • “Olainfarm” 16 km skrējiens

Lai pieteiktos sacensībām ir jāaizpilda elektroniskais pieteikums - https://bulta.lv/olaine/Skrējienam var pieteikties tikai elektroniski līdz 27. maija pulksten 18:00. Piesakoties līdz 20. maijam ir iespēja saņemt dalībnieka numuru apdrukātu ar skrējēja vārdu un uzvārdu.

Reģistrācija uz vietas, lai saņemtu savu dalībnieka numuru, kurš ir aprīkots ar laika fiksēšanas čipu, tiks atvērta 9:00. Bērnu skrējienus ir plānots sākt 9:30, tomēr, ja būs negaidīti liels dalībnieku skaits, tie iespējams tiks pārcelti uz priekšu, lai visi jaunie skrējēji paspēj izņemt savus numurus un piedalīties skrējienā. 

Paldies mūsu atbalstītājiem: Biolar, Olainfarm, Agrosēta, Latvijas aptieka, Ķekavas avots, Smalkais muslis, Isostar, Olaines novada pašvaldība.

Ja nu šogad esi izvēlējies nepiedalīties sacensībās, bet tomēr gribi izjust “Olaines apļi” garšu, vari pieteikties par brīvprātīgo palīgu. Brīvprātīgo pieteikumus brīvā formā sūtīt - sports@olaine.lv 

Olaines novada svētku laikā norisināsies arī trīs mini turnīri - florbolā, basketbolā un inline hokejā (plašāka informācija sekos)

Nolikumu (var tikt mainīts) sacensībām var atrast reģistrācijas lapā un spiežot šeit. Ar dalību sacensībās dalībnieks piekrīt nolikumam un tā ievērošanai. 

Plakāts par Olaines apļiem