Olaines panorāma
“Olaines Apļi 2020” notiks individuālā formātā

“Olaines Apļi 2020” notiks individuālā formātā

Sports

23.05.2020 08:00

Olaine

Olaines Sporta centrs aicina pieteikties un piedalīties visus skriešanas mīļotājus, entuziastus, profesionāļus un visus tos, kas tikai sāk aizrauties ar skriešanu! Ņemot vērā šī brīža situāciju valstī šogad dalībniekiem ir lieliska iespēja skrējienā piedalīties no jebkuras vietas Latvijā un brīvi izvēlēties savu maršrutu. Dalība ir bez maksas un aicinām visus reģistrēties online, izvēloties savu distanci - 5km, 10km vai 16km.

NORISE

  • Dalībnieks veic ONLINE reģistrāciju līdz 22.05.2020. plkst. 23:59 interneta vietnē www.registrejies.eu
  • Dalībnieks reģistrējoties skrējienam piekrīt datu apstrādei un savu datu (vārda, uzvārda, dzimšanas gada, dzīvesvietas – pilsētas / novada) publicēšanai mājaslapā www.registrejies.eu .
  • Skrējiens jāveic 23.05.2020. dalībnieka brīvi izvēlētā vietā un maršrutā.
  • Katrs dalībnieks izmanto sev ērtāko un pieejamāko ierīci (telefonu, sporta pulksteni) un aplikāciju, lai fiksētu noskrieto distanci un laiku.
  • Dalībniekam līdz 24.05.20. plkst. 23:50 jāreģistrē savu rezultātu interneta vietnē www.registrejies.eu (norādot – visu prasīto informāciju, kā arī pievieno fiksētā skrējiena ekrānuzņēmumu kā apliecinājumu par skrējiena rezultāta patiesumu).

Dalībnieks, kurš ONLINE reģistrācijā būs norādījis, ka vēlas saņemt medaļu un būs reģistrējis sava skrējiena rezultāta apliecinājumu, saņems medaļu par dalību. Medaļu skaits - 500gb. Ja dalībnieku skaits pārsniegs medaļu daudzumu, tad izlozes veidā tiks noteikti medaļu ieguvēji.

Dalībniekiem, kuri reģistrēs savu rezultātu, būs iespēja piedalīties MySport dāvanu karšu izlozē. Lai piedalītos balvas izlozē ir jāreģistrē sava skrējiena rezultāts interneta vietnē www.registrejies.eu līdz 24.05.20. plkst. 23:50.

Būs vēl citi konkursi arī  Olaines Sporta centra facebook.com lapā ar sponsoru sarūpētām balvām, seko līdzi! 

Skrējienu atbalsta - Olaines novada pašvaldība, "Isostar", "Smalkais Muslis", "KarmaSock".

NOLIKUMU SKATIES ŠEIT

REĢISTRĒJIES ŠEIT