Olaines panorāma
Olaines Pieaugušo izglītības centra glezniecības studijas "Sapņi krāsās" izstāde “Kas te Olainē, Olaine kastē”

Olaines Pieaugušo izglītības centra glezniecības studijas "Sapņi krāsās" izstāde “Kas te Olainē, Olaine kastē”

Kultūra

02.12.2020 18:00

Olaines Vēstures un mākslas muzejs

No 2020.gada 3. novembra līdz 2. decembrim Olaines Vēstures un mākslas muzejā, Jelgavas ielā 9, būs apskatāma Olaines Pieaugušo izglītības centra izstāde “Kas te Olainē, Olaine kastē”.

Olaines Pieaugušo izglītības centrs aktīvi darbojas kopš 1996.gada un piedāvā saviem apmeklētajiem attīstīt dažādas prasmes rokdarbos, glezniecībā, svešvalodu zināšanu uzlabošanā un gluži vienkārši - pavadīt laiku patīkamā kompānijā.

Izglītības centra glezniecības studiju "Sapņi krāsās" apmeklē dažāda vecuma cilvēki, kuriem interesē māksla un tās izpausmes veidi. Jau vairākus gadus pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta “zaļai domāšanai”. Arī Olaines Pieaugušo izglītības centra studijas "Sapņi krāsās" dalībnieki neatpaliek un šī gada izstādes ideja radās iespaidojoties no šķietami parasta un plaši pieejama materiāla – kartona kastes. Tā radās izglītības centra dalībnieku ideja veidot Olaines stāstu no kartona kastes. Katrs autors ir  izvēlējies tādu motīvu, kurš viņam ir tuvāks un saprotamāks. Visi stāsti ir par Olaines novadu, kas tiek atspoguļots atdzimstot no pavisam vienkārša materiāla, iegūstot jaunu skaistumu.

Izstādi papildinās Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem veltītas desmit stilizētas tautu meitas. Katra tautu meita darināta ar rokām no karkasa līdz pat rotām, un atveido dalībnieku individuālo redzējumu tautu meitas izskatam.

Uz tikšanos Olaines Vēstures un mākslas muzejā!