Olaines panorāma
Skriešanas sacensības "OLAINES APĻI"

Skriešanas sacensības "OLAINES APĻI"

Sports

25.05.2019 09:00

Olaines Mežaparks

Maija mēneša izskaņa nav iedomājama bez iemīļotajām krosa skriešanas sacensībām "Olaines Apļi 2019", kas šogad norisināsies 25.maijā Olaines novada svētku ietvaros. 

Olaines Sporta centrs aicina pieteikties un piedalīties visus skriešanas mīļotājus, entuziastus, profesionāļus un visus tos, kas tikai sāk aizrauties ar skriešanu - jau tagad!

Pasākums ir BEZMAKSAS un tiks piedāvātas dažāda veida distances gan lielajiem, gan mazajiem skrējējiem:

  • "OLAINFARM" 16km skrējiens
  • "BIOLAR" 10km skrējiens
  • OLAINES NOVADA 5km skrējiens + nūjošana
  • "MAXIMA" BĒRNU skrējieni (300m, 600m, 800m)

Krosa skriešanas sacensības tiks organizētas sadarbībā ar SIA IF SPORTS un SIA TReGA un norisināsies jau 8 reizi!

Visi sacensību dalībnieki pēc skrējiena tiks apbalvoti ar piemiņas medaļām un paši mazākie tiks pie kāda enerģiska garduma.

Absolūtā vērtējumā 1.-3.vietas uzvarētāji katrā skrējiena distancē (5km, 10km, 16km), atsevišķi sievietes un vīrieši, tiks apbalvoti ar NAUDAS BALVĀM, ko sponsorēs SIA "Lyngson".

Arī šogad 5km, 10km un 16km dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādu vērtīgu sponsoru sarūpētu balvu izlozē. Arī šogad SIA "Agrosēta" dāvās kādam no izlozes dalībniekiem pulsometru. 

Skrējienu atbalsta - Olaines novada pašvaldība, A/S "Olainfarm", SIA "Biolar", SIA "Lyngson", SIA "Agrosēta", "Isostar", SIA "Maxima", "Smalkais Muslis", SIA "Ķekavas Avots", "KarmaSock", SIA "Latvijas Aptieka", "MagicCorn" u.c.

SACENSĪBU NOLIKUMS UN INFO ŠEIT –  https://www.olainessports.lv/lv/olaines_api_2019/ mājas lapā.

REĢISTRĒŠANĀS SACENSĪBĀM ŠEIT - http://registrejies.eu/Olaines-Apli/

 

Pēc skrējiena visi dalībnieki tiek laipni aicināti izbaudīt novada kultūras pasākuma programmu, tirdziņu un vakara koncertus. Sīkāka informācija sekos.

 

UZ TIKŠANOS SKRIEŠANAS SVĒTKOS OLAINĒ!