Olaines panorāma
Vecāku konference “Es liels, tu mazs”

Vecāku konference “Es liels, tu mazs”

Izglītība

17.09.2022 09:30

Olaines Kultūras centrs, Zeiferta iela 11, Olaine

Evija Ekure – sertificēta audiologopēde, miofunkcionālā terapeite. Ikdienas darbs pamatā saistīts ar zīdaiņiem (sejas skeleta attīstība, zīšanas un ēšanas grūtības), kā arī citos vecumposmos ar miofunkcionāliem traucējumiem (sakodiena attīstība, sejas skeleta augšana, saīsinātas saitītes, mutes elpošana u. tml.). Paralēli darbs ar neiroloģiskiem traucējumiem un to radītiem funkcionāliem traucējumeim. Evija Ekure pastāstīs, kā jau agrīnā vecumposmā var pamanīt iezīmes, kas veicina klausīšanās un rakstīšanas prasmes veidošanos bērna vēlākos attīstības posmos.

 

Lauris Bokišs – biedrības “Tēvi” lektors, fonda “Plecs” radītās “Vecāku izglītības programmas” un biedrības “Tēvi” piedāvātās “Bērnu emocionālās audzināšanas” un “Ceļveža, audzinot pusaudzi” grupu nodarbību vadītājs, kā izglītotājs iesaistījies “Māmiņu kluba” un citu organizāciju aktivitātēs topošajiem un jaunajiem vecākiem. Bijis “Iespējamās misijas” skolotājs, strādājis par lektoru Rīgas Stradiņa universitātē. Laura Bokiša stāstījums būs par tēva lomu ģimenē, par bērna audzināšanu rotaļājoties un pozitīvu attiecību veidošanu ģimenē, kā sniegt atbalstu ģimenei un gūt to no ģimenes locekļiem.

 

Jānis Erts – fonda “Plecs” valdes priekšsēdētājs. Viens no “Tele2” “Meteorīta”, sabiedrības iniciatīvas platformas “Manabalss.lv”, kampaņas “Dod 5” veidotājiem. Jānis Erts pastāstīs par fonda “Plecs” radītās “Vecāku izglītības programmas” izveidošanu, par to, kā vecākiem veidot saikni ar bērnu, kā veidot paļāvības pilnas attiecības ar saviem bērniem un kā nepazaudēt draudzību un uzticību arī tad, kad vajag novilkt robežas.

 

Vietu skaits ierobežots. Iepriekšēja reģistrēšanās līdz 15. septembrim.

Reģistrēties konferencei https://ej.uz/vecaku_konference2022.

 

Informācija: www.olaine.lv, pirmsskola@olaine.lv, tālr. 23663218. Organizē: Olaines novada pašvaldības Izglītības un kultūras nodaļa sadarbībā ar Pieaugušo izglītības centru.

 


Pasākuma laikā notiks Personas datu apstrāde (fotografēšana), saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016.gada 27.aprīļa Regulu NR. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un citiem normatīviem aktiem personas datu aizsardzības jomā.

Pārzinis: Olaines novada pašvaldība, Zemgales iela 33, Olaine, Olaines novads.

Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: info@fpda.lv.

Datu apstrādes mērķis: informācija atklātības nodrošināšanai. Iegūtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības informatīvajā izdevumā “Olaines domes vēstis” un interneta portālā www.olaine.lv, kā arī sociālajā tīklā Facebook pašvaldības kontā.

Vecāku konferences 2022. gadā afiša