Olaines panorāma
Zemes stunda Popkorna skvērā

Zemes stunda Popkorna skvērā

Jauniešiem

25.03.2022 17:00

Popkorna skvērs

Jauniešiem

Aicinām piektdien plkst.17:00 pievienoties OJC "Popkorns" un Olaines 1.vidusskolas parlamenta kopīgi rīkotajās aktivitātēs, kas veltītas Zemes stundai. 

Zemes stunda ir Pasaules dabas fonda rīkots starptautisks pasākums, kura dalībnieki tiek aicināti uz stundu izslēgt gaismu un maznozīmīgās elektriskās iekārtas. Simboliskās akcijas mērķis ir aktualizēt klimata pārmaiņas un popularizēt elektroenerģijas taupīšanu ikdienā.

Jauniešu centrs ikgadu ir iesaistījies Zemes stundas un tās mērķa popularizēšanā. Šobrīd mums šķiet īpaši būtiski uzsvērt miera nozīmi pasaulē. Nesen pasauli satricināja COVID-19 pandēmija, šobrīd karš Ukrainā. Mums ir jāparāda un jāpauž atbalsts mieram, jo tikai caur to mēs spēsim paust atbalstu dabai, lai aizsargātu mūsu un planētas veselību un labklājību.

Aicinām jauniešus 25.martā apmeklēt Popkorna skvēru un pievienoties aktivitātēs, parādot, ka mums rūp esošās krīzes uz mūsu planētas, ka vēlamies nākotni, kurā spējam dzīvot harmonijā ar dabu.

 

Savukārt 26. martā plkst. 20.30. aicinām ikvienu simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai iestātos par dabu un parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.