Olaines panorāma
Īsās ziņas (13. - 19.11.)

Īsās ziņas (13. - 19.11.)

Īsās ziņas (13. - 19.11.)

 

 • 14. novembrī notika grantu programmas “(ie)dvesma” apbalvošanas pasākums, kurā Olaines novada pašvaldības grantu 10 000,00 eiro apmērā ieguva SIA “Veto centrs”. Uzņēmums piedāvā veterināros pakalpojumus Olaines pilsētā. Olaines novads kopā ar piecām Pierīgas pašvaldībām un SEB banku konkursā piedalās jau septīto gadu.

 

 

 • Sveicam Olaines novada sociālos darbiniekus Sociālo darbinieku dienā!
  Ik gadu novembra otrajā otrdienā, kas šogad iekrita 14. novembrī, tradicionāli tiek atzīmēta Sociālo darbinieku diena. Paldies par jūsu pašaizliedzīgo darbu, cilvēcību un siltumu, ko tik nesavtīgi dāvājat citiem ik dienas! Vēlam jums stipru veselību, izturību un gandarījumu ikdienas darbā!

 

 • Par godu Latvijas valsts 105. dzimšanas dienai 2023. gada 16. novembrī Olaines Kultūras centrā notika Olaines pirmsskolas izglītības iestāžu  sagatavošanas grupu bērnu koncerts – uzvedums “Latvija ir mūsu mājas”. Pēc Olaines pirmsskolas izglītības iestādes “Magonīte” mūzikas skolotājas iniciatīvas kopīgā projektā apvienojās pirmsskolas izglītības iestāžu mūzikas skolotāji, sagatavojot uzvedumu bērns bērnam. Paldies visiem, kas iesaistījās, lai koncerts taptu!

 

 • 16. novembrī Olaines 1. vidusskolas 4.a un 4.d klase devās uz “Playoff” futbola arēnu projekta “Sporto visa klase” ietvaros. Skolēni piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs un apguva prasmes futbola spēlē mazos laukumos. Šīs aktivitātes norisinājās sadarbībā ar Latvijas skolu projektu “Sporta nodarbības bērniem profesionāla pedagoga vadībā “Playoff Arena” hallē”. 30. novembrī šī projekta ietvaros uz “Playoff” futbola arēnu dosies Olaines 1. vidusskolas 4.b un 4.c klase.

 

 • Apgūst prasmes gatavot veselīgus našķus svētku galdam.
  Olaines Pieaugušo izglītības centrā meistarklasē “Veselīgi un gardi našķi – svētku reizei” 16. novembra vakarā tika gatavotas žāvētu augļu trifeles un riekstu bumbiņas šokolādē. Caur praktisku darbošanos un diskusijām ar pasniedzēju sanākušie uzzināja, kā svētku reizēs gardi un veselīgi pārsteigt viesus.

 

 

 

 • Olaines Kultūras centrs gatavojas valsts svētkiem un aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus svinēt tos kopā!
  17. novembrī
  No plkst. 17.00 parkā pie Olaines Kultūras centra notiks akcija “Izgaismo Latviju!”. Aicinām ikvienu pievienoties ar savu sveču gaismiņu, lai veidotu gaismas rakstus kopā!
  Plkst. 18.00 gaidāms koncerts “Sarkanbaltsarkans”, kurā piedalīsies “Olaines cālīši” un “Fantāzija”, deju kolektīvi “Oļi” un “Janita”, jauktais koris “Dziesma”.
  Plkst. 19.00 priecēs koncertprogramma “Atdziedi, dvēsele”, piedalīsies Ginta Krievkalna, Kristaps Krievkalns un čellists Ēriks Kiršfelds.
  20. novembrī
  Plkst. 16.00 Jaunolaines Kultūras namā tiks demonstrēta operetes ekranizācija – biogrāfisks stāsts “Trīs zvaigznes. Zigfrīds”.