Olaines panorāma
OJC "Popkorns" pasākumi septembrī

OJC "Popkorns" pasākumi septembrī

OJC "Popkorns" pasākumi septembrī

07.09. plkst. 17:00 Jaunolaines Kultūras namā norisināsies seminārs par jauniešu iesaistes iespējām un resursiem savu iespēju īstenošanā. Semināra laikā būs iespējams uzzināt par brīvprātīgā darba iespējām jauniešiem, kā arī to, kur piesaistīt finansējumu savām idejām un rast atbalstu. Seminārs notiek projekta "Būt par brīvprātīgo ir stilīgi!" ietvaros.
09.09. plkst. 17:00, "POP-UP" jauniešu centra ietvaros, norisināsies relaksējoša skrāpējamo zīmējumu radošā darbnīca.
15.09. plkst. 17:00 notiks novusa čempionāts, "POP-UP" jauniešu centra ietvaros, kura laikā varēs pārbaudīt savas novusa prasmes, uzzināt vairāk par šo spēli un labi pavadīt laiku.
23.09. plkst. 17:00 Popkorna skvērā pirmoreiz svinēsim Skvēra svētkus, kuros atvadīsimies no vasaras un atminēsimies superīgos vasaras piedzīvojumus.
29.09. plkst. 17:00 būs sarunu pēcpusdiena ar atpazīstamu latviešu TikTokeri. Lai piedalītos TikTokera izvēlē, seko līdzi OJC "Popkorns" Instagram kontam un piedalies balsošanā!

Septembrī "POP-UP" jauniešu centrs darbosies 9., 15., 23. un 29. septembrī Popkorna skvērā laikā no plkst. 16:00 līdz 19:00. Būs iespējams labi pavadīt laiku, atpūsties, spēlēt spēles, klausīties mūziku, kā arī piedalīties pasākumos, kas tika minēti iepriekš.

Mobilajā jaunatnes darbā septembrī Olaines pilsētā jaunatnes darbinieces Krista un Ketija kopā ar kādu no brīvprātīgajām jaunietēm dosies 10., 17., un 24. septembrī laikā no plkst. 17:00 līdz 20:00. Savukārt mobilā jaunatnes darba izbraukumos uz ciemiem meitenes dosies: 6. septembrī uz Jaunolaini, 13. septembrī - Medemciemu, 20. septembrī - Gaismām un 27. septembrī - Jāņupi. 

 

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākumi un mobilais jaunatnes darbs var tikt atcelts. Lai nepalaistu garām jaunāko informāciju, seko līdzi jaunumiem jauniešu centra sociālajiem tīkliem (Instagram un Facebook) @olainesjauniesiem.

Tiekamies pasākumos!

Plakātā ietvertais teksts atspoguļots aprakstā.