Olaines panorāma
Olaines novada uzņēmums Dinair Filton (gaisa filtru ražotājs) atzīts par taisnīgāko atalgojuma maksātāju

Olaines novada uzņēmums Dinair Filton (gaisa filtru ražotājs) atzīts par taisnīgāko atalgojuma maksātāju

Olaines novada uzņēmums Dinair Filton (gaisa filtru ražotājs) atzīts par taisnīgāko atalgojuma maksātāju

Personāla atlases, attīstības un atalgojuma pētījumu kompānijas Fontes pētījumā par taisnīgākajiem atalgojuma maksātājiem Latvijā 2020. gadā tika atzīti informācijas tehnoloģiju uzņēmuma Accenture Latvijas filiāle organizāciju grupā virs 500 darbiniekiem un gaisa filtru ražotājs Dinair Filton organizāciju grupā līdz 500 darbiniekiem.

Apsveicam Dinair Filton ar pētījumā uzrādītajiem izciliem rezultātiem!

“Fontes veic atalgojuma pētījumus jau vairāk nekā 20 gadus. Pēdējos gados īpaši iezīmējas tendence, ka arvien vairāk organizāciju izvēlas veidot pārskatāmu atalgojuma politiku un nodrošināt darbiniekiem taisnīgu atalgojumu. Tas ir nozīmīgs solis, kā veicināt ne vien esošo darbinieku apmierinātību, iesaisti un lojalitāti, bet arī ieinteresēt un vieglāk piesaistīt potenciālos darbiniekus. Taisnīguma sekmēšana ir ilgtermiņa investīcija uzņēmuma konkurētspējā,” piebilst Anta Praņēviča, Fontes pētījumu grupas vadītāja.

Organizāciju grupā virs 500 darbiniekiem otro vietu ieņem iepriekšējo divu gadu taisnīgākā atalgojuma maksātāja titula ieguvēja Starptautiskā lidosta “Rīga”. Tai seko Latvijas autoceļu uzturētājs, Swedbank un Latvijas valsts meži.

Organizāciju grupa zem 500 darbiniekiem šajā pētījumā atsevišķi tiek aplūkota pirmo gadu. Otro un trešo vietu tajā dala Autotransporta direkcija un DPD Latvia, kurām seko Linedata services Latvijas filiāle un MSC Shared Service Center Riga.

Darba devēji tika vērtēti vairākos posmos, skatot, vai tiek integrēts dzimuma līdztiesības princips (gan pēc atalgojuma, gan pārstāvniecības augstākajā vadības līmenī), vai visiem darbiniekiem vienā amatā ir līdzīgs atalgojums, vai atalgojums uzņēmumā ir konkurētspējīgs darba tirgū.

 

Par Fontes

Fontes ir vadošā konsultāciju kompānija Latvijā, kas atbilstoši visaugstākajiem profesionālajiem standartiem veic vadītāju atlasi, līderības prasmju novērtēšanu, konsultācijas personāla vadības jomā un atalgojuma pētījumus Baltijā.

Fontes ir augstākā līmeņa vadītāju atlases un konsultāciju personāla vadības jomā ieviesēja Baltijā. Latvijā tā ir dibināta 1996. gadā. Fontes jau 20 gadus Baltijā pārstāv personāla novērtēšanas rīku izstrādes kompāniju SHL (www.shl.com), un kopš 2013. gada pārstāv arī pasaules vadošo konsultāciju kompāniju Mercer (www.mercer.com).

 

Avots: www.reitingi.lv


Papildu informācija par uzņēmumu Dinair Filton atrodama pašvaldības arhīvā - šeit

Vēršam uzmanību, ka patreiz uzņēmums ir izsludinājis divas vakances - aicina darbā: