Komitejas

Domes sēdē apspriestie jautājumi pirms tam tiek izskatīti pastāvīgi darbojošās komitejās, kurās darbojas domē ievēlētie deputāti.

Finanšu komiteja – 10 locekļu sastāvā:

  1. Andris BERGS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  2. Inta PURVIŅA no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  3. Armands ZNOTIŅŠ no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  4. Ināra BRENCE no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  5. Jānis KUZMINS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  6. Andris GREIDĀNS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  7. Deniss ĻEBEDEVS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  8. Aleksandrs ČMIĻS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  9. Vladimirs BOROVSKIS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  10. Oskars GALANDERS no Zaļo un Zemnieku savienības.

Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komiteja – 8 locekļu sastāvā:

  1. Inta PURVIŅA no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  2. Līga GULBE no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  3. Jānis PRECINIEKS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  4. Ģirts STEPKA no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  5. Ināra BRENCE no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  6. Jānis KUZMINS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas
  7. Irina NOVOHATJKO no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  8. Sandris KALNIŅŠ no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.

Attīstības un komunālo jautājumu komiteja – 8 locekļu sastāvā:

  1. Armands ZNOTIŅŠ no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  2. Ģirts STEPKA no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  3. Andris GREIDĀNS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  4. Deniss ĻEBEDEVS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  5. Aleksandrs ČMIĻS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas ;
  6. Irina NOVOHATJKO no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  7. Oļegs NOVODVORSKIS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  8. Māris VANAGS no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.