Komitejas

Domes sēdē apspriestie jautājumi pirms tam tiek izskatīti pastāvīgi darbojošās komitejās, kurās darbojas domē ievēlētie deputāti.

Finanšu komiteja – 15 locekļu sastāvā:

  • Andris BERGS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Inta PURVIŅA no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Armands ZNOTIŅŠ no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Kristaps KAULIŅŠ no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Ināra BRENCE no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Jānis KUZMINS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Līga GULBE no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Deniss ĻEBEDEVA no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Jānis PRECINIEKS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Aleksandrs ČMIĻS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  • Oļegs NOVODVORSKIS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  • Aleksandrs GERŽATOVIČS no “Latvijas attīstībai”;
  • Māris VANAGS no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”;
  • Andrejs ARTJOMOVS no “Sadarbība”;
  • Andris VURČS no “Latvijas Krievu savienība”.

 

Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komiteja – 8 locekļu sastāvā:

  • Inta PURVIŅA no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Ināra BRENCE no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Jānis KUZMINS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Līga GULBE no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Jānis PRECINIEKS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Aleksandrs ČMIĻS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  • Aleksandrs GERŽATOVIČS no “Latvijas attīstībai”;
  • Andris VURČS no “Latvijas Krievu savienība”.

 

Attīstības un komunālo jautājumu komiteja – 11 locekļu sastāvā:

  • Inta PURVIŅA no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Armands ZNOTIŅŠ no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Kristaps KAULIŅŠ no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Ināra BRENCE no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Jānis KUZMINS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Deniss ĻEBEDEVS no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas;
  • Aleksandrs ČMIĻS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  • Oļegs NOVODVORSKIS no „Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas;
  • Aleksandrs GERŽATOVIČS no “Latvijas attīstībai”;
  • Māris VANAGS no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”;
  • Andrejs ARTJOMOVS no “Sadarbība”.